Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Dziennie treningowy - życie po 30tce... słaba motywacja:(

dziennik

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#21
Barto

Barto

    Dare to be great!

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • LokalizacjaWarszawa
Jestem już online. Wracamy, piatek 3 maja: Podciaganie K2: 2x10 1x8 Masakra ćwiczenie, ciężko bedzie przejść dalej. Dłonie nie dają rady, plecy w sumie też. Nogi K3: 3x35 Zrobie jeszcze raz, zeby przejść wyżej. Pod koniec serii 3 jakość cwiczenia była mierna. Spieszylem sie i była niedokladność.
  • 0

Co Cię nie zabije, to cię wzmocni..


#22
Barto

Barto

    Dare to be great!

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • LokalizacjaWarszawa
Niedziela 5 maja 2013 Powinny być pompki w staniu na rękach i mostek. A wyszło? 3,5 godziny na motorze enduro (yamaha WR250 ), około 70 km, błoto, woda, piasek. 5 wywrotek, nic specjalnego, nie utrzymałem motoru, około 110 kg żywej wagi. I jedno wodowanieJ zgasł mi ? w małym bajorku, woda po kolana, woda w bucie J cała moja praw strona mokra! Było super! Potem co prawda prawie 5 godzinny powrót z Mazur do Stolicy, więc przedramiona bolą nawet teraz. Próbowałem zrobić stanie na głowie, ale tak mi ręce latały na boki, że to szok. Podobnie krok 2 w mostku. Dzisiaj zrobię. Ćwiczenie całego ciała, bolą plecy, ręce, nogi. Czuję mięsnie o których istnieniu nie wiedziałem! Polecam każdemu spróbować. Przejechałem co prawda w życiu jakieś 200 km na tym motorze, (w ogóle na motorze) ale frajda i wysiłek są.
  • 0

Co Cię nie zabije, to cię wzmocni..


#23
Barto

Barto

    Dare to be great!

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • LokalizacjaWarszawa
Poniedziałek 6 maja 2013 Pompki w staniu na rękach K1: 20 s. 30 s. 20 s. Mostek K2 3x30
  • 0

Co Cię nie zabije, to cię wzmocni..


#24
Barto

Barto

    Dare to be great!

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • LokalizacjaWarszawa
Środa 8 maja 2013 Ponad godzinny trening biegowy, skipy, przeplatanka, wyskoki i wiele innych. Tylko 3,5 km biegu, ale do tego full wypas rozciąganie. Pompki K3 3x30 Brzuch K4 3x25
  • 0

Co Cię nie zabije, to cię wzmocni..


#25
Radzimił

Radzimił

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 182 postów

Widzę, że nastawienie dobre, bez nieudanych ćwiczeń podczas treningu! Super! Jedziem z tym koksem!


  • 0

#26
Barto

Barto

    Dare to be great!

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • LokalizacjaWarszawa
Piątek 10 maja 2013 6:20 rano:) po wielu próbach udało się rano wstać. Było mega! Bieg 5,16 km, czas 28:07 sek, tempo 5:27. Plus rozciąganie 15 min. Wieczorem Podciąganie K2 nadal słabo 8,10,7 Na swoje wytłumaczenie mam to, że stół mam na wysokość połowy ud, pod kroczem sporo. Nie mam nic wyższego. Przysiady ponownie K3 3x35
  • 0

Co Cię nie zabije, to cię wzmocni..


#27
gumaty

gumaty

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 76 postów
  • LokalizacjaBrzeszcze

Muszę się przyłożyć do biegania, bo póki co jeszcze czasy mi nie wychodzą zbyt imponujące (biegam z tempem 6 i więcej min/km, jak biegam szybciej to kolka mnie łapie)


  • 0

#28
Fatboy_pl

Fatboy_pl

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 34 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Jakbyś tracił motywację spójrz na mój dziennik treningowy - gorszy będziesz od 30 letniego 110 kg grubasa zasuwajacego bieganie i wszystkie serie co drugi dzień?  No będziesz gorszy??? ;)

 

 

Muszę się przyłożyć do biegania, bo póki co jeszcze czasy mi nie wychodzą zbyt imponujące (biegam z tempem 6 i więcej min/km, jak biegam szybciej to kolka mnie łapie)


  • 1

#29
gumaty

gumaty

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 76 postów
  • LokalizacjaBrzeszcze

Jakbyś tracił motywację spójrz na mój dziennik treningowy - gorszy będziesz od 30 letniego 110 kg grubasa zasuwajacego bieganie i wszystkie serie co drugi dzień?  No będziesz gorszy??? ;)

 

Fatboy, robi wrażenie i podziwiam Cię za to, tak jak podziwiałem moją żonę, która w rok straciła 20 kg - bieganie, ćwiczenia, aerobik - przeplatane 6 dni w tygodniu i oczywiście dieta :) Oczywiście REP ode mnie za to :)


  • 0

#30
Barto

Barto

    Dare to be great!

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • LokalizacjaWarszawa
Jakbyś tracił motywację spójrz na mój dziennik treningowy - gorszy będziesz od 30 letniego 110 kg grubasa zasuwajacego bieganie i wszystkie serie co drugi dzień? No będziesz gorszy??? ;)
Muszę się przyłożyć do biegania, bo póki co jeszcze czasy mi nie wychodzą zbyt imponujące (biegam z tempem 6 i więcej min/km, jak biegam szybciej to kolka mnie łapie)
Też nie bede gorszy;) Niedziela 12 maja 2013 Bieg 7,06 km, 38:10 sek, 5:24 tempo
  • 0

Co Cię nie zabije, to cię wzmocni..


#31
Barto

Barto

    Dare to be great!

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • LokalizacjaWarszawa
Wtorek 14 maja 2013 Dzisiaj miał być bieg, ale zamienilem na godzinne !! rozciaganie wg P90x stretch. Było super. Polecam.
  • 0

Co Cię nie zabije, to cię wzmocni..


#32
Radzimił

Radzimił

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 182 postów

Widzę, że z czasem tekst w temacie "słaba motywacja" już nie jest aktualna :D


  • 0

#33
Barto

Barto

    Dare to be great!

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • LokalizacjaWarszawa
Myśle, że jest ok, ale bieganie odpuszczam. Muszę przycisnąć.
  • 0

Co Cię nie zabije, to cię wzmocni..


#34
Barto

Barto

    Dare to be great!

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • LokalizacjaWarszawa
Środa 15 maja 2013 Pompki K3 3x30 Chyba przejdę na następny krok. Ale póki co jest pompa:) Brzuch K4 3x25 Spięcia w rytmie tabata. Tu raczej jeszcze przynajmniej raz K4
  • 0

Co Cię nie zabije, to cię wzmocni..


#35
Barto

Barto

    Dare to be great!

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • LokalizacjaWarszawa
Czwartek 16 maja 2013 Bieg 7,55, czas 42,15, tempo 5:36 plus rozciaganie.
  • 0

Co Cię nie zabije, to cię wzmocni..


#36
Barto

Barto

    Dare to be great!

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • LokalizacjaWarszawa
Piątek 17 maja 2013 Podciaganie K2 3x10 A dla zmyłki zamiast nóg zrobiłem mostek K3 3x10 Ale niestety nie chciało mi się.
  • 0

Co Cię nie zabije, to cię wzmocni..


#37
Barto

Barto

    Dare to be great!

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • LokalizacjaWarszawa
Niedziela Bieg 9,90 km, 53:39 sek, 5:32 tempo Polprzysiad K4: 8; 15 Stanie na głowie przy ścianie K1: 15 sek; 31 sek. Nie daje rady dłużej :(
  • 0

Co Cię nie zabije, to cię wzmocni..


#38
BaRdOx

BaRdOx

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 24 postów
  • LokalizacjaWarszawa-Łomianki

Barto z których okolich Warszawy jesteś??


  • 0

#39
Barto

Barto

    Dare to be great!

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • LokalizacjaWarszawa
Barto z których okolich Warszawy jesteś??
Z Ochoty.
  • 0

Co Cię nie zabije, to cię wzmocni..


#40
Barto

Barto

    Dare to be great!

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • LokalizacjaWarszawa
Wczoraj miał być trening biegowy, przelozylem na dziś. Niestety pojechałem na stadion i zapomniałem butów. 22 maja 2013 Pompki na kolanach K3 30 na podporkach, 30 (15 na podporkach), 3x10 na podporkach. Wznosy prostych nóg na leżąco 5, 10, 10
  • 0

Co Cię nie zabije, to cię wzmocni..






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dziennik

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych