Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Witam.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1
TheGiboon

TheGiboon

    Brak

  • Użytkownik
  • 5 postów

Witam wszystkich forumowiczów. Mam na imię Wojtek mam 20 lat i jestem z Zabrza. Moją przygode z kalisteniką zacząłem w lipcu 2012r. po przeczytaniu książki, którą wielu tutaj uważa za źródło inspiracji i sposobów wykonywania ćwiczeń "Skazany na trening". Dobrnąłem w niektórych ćwiczeniach do 7 kroków, ale niestety w innych np. w podciąganiu stoje na trzecim kroku co jest dla mnie bardzo smutne, ale nie poddaje się. Mam nadzieje, że to forum pomoże mi w drodze do perfekcji.


  • 0

"Our deepest fear is not that we are inadequate. Our deepest fear is that we are powerful beyond measure. It's our light, not our darkness that most frightens us."


#2
m6k3

m6k3

    Man of Steel

  • Zasłużony
  • 803 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Witam,  załóż wątek ze swoim problemem na pewno pomożemy :)


  • 0

#3
Ruda_Roxa

Ruda_Roxa

    Dobra Kobieta :]

  • Użytkownik
  • 125 postów
  • LokalizacjaSGL

Witaj!

Życzę Ci dobrnięcia do 10 kroków w całej 6 :D

Pozdrawiam!


  • 0

STOP wishing. START doing.

Skinny girls look good in clothes. Fit girls look good naked. :D

https://www.facebook...483996105024969


#4
Krystian

Krystian

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 33 postów
  • LokalizacjaŻary / Zielona Góra

Witam. Temat z tego co widzę został założony jakiś czas temu. Nastąpił jakiś progres w podciągnięciach na które nieco narzekałeś czy dalej jesteś przy trzecim kroku? 


  • 0

#5
Farnezyjski

Farnezyjski

    Brak

  • Użytkownik
  • 3 postów

Witam, Farnezyjski - lat 32 z Brodnicy. pseudonim na forum może sugerować anatomię, do której dążę ;) wcześniej różne przygody ze sportem, siłownią itp. Od dwóch lat nawrócony na kettle i kalistenikę. Czytam Pavla Tsatsouline'a, Czytałem "Skazanego...". Starma się ćwiczyć mądrze i żyć zdrowo. Pozdrawiam


  • 0

#6
TheGiboon

TheGiboon

    Brak

  • Użytkownik
  • 5 postów

Dawno mnie nie było tutaj, ale skoro jestem to odpowiem na pytanie Krystiana. Jestem na czwartym kroku. Zacząłem robić też negatywy które mi polecili i chyba trochę pomagają, ale nadal jest ciężko. Grunt to nie poddawać się :)


  • 0

"Our deepest fear is not that we are inadequate. Our deepest fear is that we are powerful beyond measure. It's our light, not our darkness that most frightens us."





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych