Jump to content

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Photo

Dieta - co sądzicie?


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
throny

throny

    Brak

  • Użytkownik
  • 6 posts
Hej. Co do spraw żywnościowych jestem zielony,ale podłapałem tą dietę na madbarz,dokładniej tu:
http://madbarz.com/n...iteam-diet.html
i trochę poprzekręcałem. Chciałbym się dowiedzieć,co sądzicie. Jestem ekto i chciałbym przybrać trochę masy,jak pan z linku powyżej(ciągle ćwicząc).
Ważę 73 kg. i mam 187 cm. wzrostu.
Moja wygląda tak:

Śniadanie (7:30) :
- Sok pomarańczowy
- Szklanka herbaty,
- 100 gram chleba z dżemem,
- 1x banan + 1x mandarynka,
- 125g. jogurtu.

Drugie śniadanie(10:30) :
-200g. ryżu brązowego,
-160g. kurczaka,
-100g. chleba,
-5 ogórków,
-1x kiwi.

Pos. nr. 1(14:30) :
-300 ml. zupy,
-30g. chleba,
-20g. miodu.

Pos. nr. 2(16:30) :
-150g. serka homogenizowanego,
-120g. ryby/kurczaka,
-30g. chleba + 50g. sera,
-30g. orzechów,
-1x jajko,
-125g. jogurtu,
-1x mandarynka.

Podwieczorek(18:30) :
-40g. ciemnej czekolady,
-Suche banany/inne owoce,
-30g. chleba,
-20g. miodu.

Na dodatek jakiś koktajl z twarogu,mleka i owoców po treningu. Ma to jakikolwiek sens? Z góry dzięki za odpowiedzi.
  • 0

#2
hotdog

hotdog

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 451 posts
Jak wykorzystujesz chleb to wykorzystaj go dobrze, zrób sobie z tego porządną kanapkę powiedzmy z szynką + serem+pomidor, ogórek, sałata, cebula, jajko, w sumie cokolwiek wymyślisz. Niech chleb będzie tylko podstawką pod to co jest wyżej na tej kanapce.
  • 0

#3
Luko

Luko

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 1,921 posts
I tak chcesz jeść przez jaki okres czasu? Po za tym żadnych szczegółów - jaki chleb, jaki miód, jaka zupa. Po co czekolada?
  • 0

#4
throny

throny

    Brak

  • Użytkownik
  • 6 posts
Zupy warzywne,chleb żytni biały,miód lipowy. Po co czekolada? Podobno ma dużo wartości odżywczych. Opierałem się na tym planie z madbarz.
  • 0

#5
Luko

Luko

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 1,921 posts
Jakie te wartości ma?
  • 0

#6
orba

orba

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 430 posts
  • LokalizacjaPoznań
Jaki to jest chleb żytni biały? Sama piekę i teraz mnie zbiłeś w poglądach, że białego żytniego nie ma.

Drugie śniadanie(10:30) :
-200g. ryżu brązowego,
-160g. kurczaka,
-100g. chleba,
-5 ogórków,
-1x kiwi.
jeśli to ma być waga produktu suchego (przed przygotowaniem) to zjeść 2 paczki ryżu wydaje się niemożliwością. 100g chleba, nawet żytniego, to jakieś 2-3 kromki. Jeśli to wszystko ma wejść na 1 posiłek to Ty się chłopie z krzesła nie podniesiesz.
  • 0
Każdy ma swego uciekającego króliczka

#7
hotdog

hotdog

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 451 posts

Jaki to jest chleb żytni biały? Sama piekę i teraz mnie zbiłeś w poglądach, że białego żytniego nie ma.

Drugie śniadanie(10:30) :
-200g. ryżu brązowego,
-160g. kurczaka,
-100g. chleba,
-5 ogórków,
-1x kiwi.
jeśli to ma być waga produktu suchego (przed przygotowaniem) to zjeść 2 paczki ryżu wydaje się niemożliwością. 100g chleba, nawet żytniego, to jakieś 2-3 kromki. Jeśli to wszystko ma wejść na 1 posiłek to Ty się chłopie z krzesła nie podniesiesz.


Posiłek jest mocno dopakowany i ja osobiście coś takiego bym jadał jako obiad ale wyrzuciłbym ten chleb bo sam suchy to nie wiele nam daje.

Mam w rodzinie osobę która potrafi zjeść na obiad 400g ryżu( 4 torebki)+ patelnie mięsa z sosem, więc jak widać wszystko jest możliwe :D
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users