Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Cieszyn


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
grześ

grześ

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 27 postów
Moze ktos przeglada z Cieszyna u chcialby pocwiczyc razem na placyku ;) sa dwie fajne miejscowki :w lasku miejskim i orlik w marklowicach :) drazki porecze jak sie patrzy ;)
  • 0

#2
MadKris

MadKris

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów

Cześć :)
Tworzymy małą grupkę osób ćwiczących z Cieszyna i okolic (na fejsie: Street Workout Cieszyn). Trenujemy na przeciwko Campingu Olza w Cieszynie przy Al. Łyska w parku. Zapraszamy do dołączenia i wspólnego umawiania się na treningi ;)


  • 0

#3
Bezdomny1993

Bezdomny1993

    Brak

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • LokalizacjaŻywiec

Siemanko chłopaki :-)
Ilu was jest w tym Cieszynie co ćwiczycie?
Ja osobiście jestem z Żywca, mam tutaj kilku ziomków co ćwiczą od września 2013, ja też od września, wcześniej siłka.
Co byście powiedzieli na wspólny trening, ja bym pozbierał chłopaków od siebie i przyjechali byśmy do Cieszyna do was :D Taki trening w 15+ osób to by było coś nowego. ( jest nas z 10 osób, zależy czy wszyscy by jechali)
Ale to tak za 2 miesiące, w marcu/kwietniu jak będzie cieplej, żeby jechać na cały dzień :)

Jak wam siada ten pomysł?


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych