Jump to content

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Photo

Każda promocja jest dobra:D


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 posts

  • 0

#2
Barkes

Barkes

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 259 posts
Wybuchła dyskusja kiedyś na fanpage w czasie, gdy ten film powstał, że taka promocja OSŁABIA nasz wizerunek :D No cóż, mi się podoba. Facet ma styl, mieszka w Anglii. Trochę tam głupot jest, ale się stara. W jednym odcinku wywala nowe odżywki do kibla bo uznaje, że jednak nie chce tego brać. Ma u mnie plusa :D
  • 0

#3
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
Fajnie by było gdyby kalistenika stała się modna i była promowana przez znane osoby które są dla kogoś autorytetem potem może media itp tylko obawiam się w związku z tym jednej rzeczy czy z czasem gdyby kalistenika była na prawdę modna i na czasie czy by się nam koncerny odżywkowe nie dobrały do tyłka i nie zaczęły promować coś w stylu ćwiczysz kalistenike to musisz kupić nasze produkty bo bez białka nic nie osiągniesz albo zaczęto by sprzedawać masę gównianego sprzętu który jak wiadomo nie jest wymagany ale wiadomo też reklama zrobi swoje. Zastanawiam się co można zrobić by zachować tą krystaliczną postać żeby nikt nie wmieszał w to co robimy żadnego łajna zwyczajnie żeby kalistenika pozostała taką jaką jest.

Co do filmiku to w sumie bardzo według mnie fajnie myślisz tylko mam jedno może głupie pytanko... co to jest za gościu O_o?? ;D
  • 0

#4
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Ogólnie Grom jest OK.
  • 0

#5
bysiek

bysiek

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 49 posts
  • LokalizacjaZielona Góra

Wybuchła dyskusja kiedyś na fanpage w czasie, gdy ten film powstał, że taka promocja OSŁABIA nasz wizerunek :D No cóż, mi się podoba. Facet ma styl, mieszka w Anglii. Trochę tam głupot jest, ale się stara. W jednym odcinku wywala nowe odżywki do kibla bo uznaje, że jednak nie chce tego brać. Ma u mnie plusa :D


W Chicago mieszka ; p
  • 0

Dołączona grafika


#6
wattie

wattie

    Amator

  • Użytkownik
  • 201 posts
  • LokalizacjaSłupsk
Myślę, że promocja wpłynęła by dobrze na np. budowę placów do SW. A co do komercji to tak jak wszędzie - nie trzeba płynąć z prądem, kupować odżywki itp.
  • 0

#7
Revo

Revo

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 659 posts

tylko obawiam się w związku z tym jednej rzeczy czy z czasem gdyby kalistenika była na prawdę modna i na czasie czy by się nam koncerny odżywkowe nie dobrały do tyłka i nie zaczęły promować coś w stylu ćwiczysz kalistenike to musisz kupić nasze produkty bo bez białka nic nie osiągniesz [...] Zastanawiam się co można zrobić by zachować tą krystaliczną postać żeby nikt nie wmieszał w to co robimy żadnego łajna zwyczajnie żeby kalistenika pozostała taką jaką jest.


Kolego gdzie byłeś jak cie nie było, Hannibal już dawno kupiony przez Treca tak samo kolesie z Rosji i reklamy są na zawodach np.King of Pull & Push up...
  • 0

#8
jurek321xd

jurek321xd

    "Cały świat leży u twych stóp" !!

  • Użytkownik
  • 100 posts
A moim zdaniem fajnie jest tak jak jest, mówimy o kalistenice swoim znajomym, ludziom którzy chcą coś o tym wiedzieć i na prawdę też chcą wykorzystać wiedzę która jest zawarta w słowie "kalistenika" a nie jest ona narzucana przez media, gazety i wszelkie przedmioty do rozgłaszania które promują wszystko co tylko przynosi kasę i co akurat jest na topie. Dzięki temu, że tak mało ludzi interesuje się kalisteniką a jeszcze mniej ją "uprawia" może dzięki temu mamy na forum tak wartościowych ludzi a nie idiotów piszących że podciągają się 50x z obciążeniem 60kg.

DO KALII.. TRZEBA WIELKICH JAJ MOŻE NAWET OGROMNYCH!!!!!!, dlatego nigdy nie będzie ona sławna jak przybloczna siłownia.
Podobnie jest z motocyklistami, zepsuje ci się motocykl to każdy motocyklista przejeżdżający obok Cb zawróci i ci pomoże. Zobaczcie na samochody, kierowców samochodów jest miliony więcej od motocyklistów a jednak nikt z nich się nie zatrzyma gdy coś ci się stanie (chyba że masz wypadek i chcą sobie z tobą fotki porobić o..O)....
  • 0
"Liczy się nie to, kim ktoś się urodził, ale kim wybrał, by być". - Joanne Kathleen Rowling

#9
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
Tylko i wyłącznie od nas zależy jak to będzie wyglądało za 10 lat.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users