Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Szpagat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
jasiek

jasiek

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 169 postów
Od pewnego czasu ćwiczę wg.Rozciągania odprężonego. W szpagacie francuskim mogę oprzeć pięści na podłodze. Jak mogę przyspieszyć dojście do szpagatu?
  • 0

#2
wietri

wietri

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 239 postów
  • LokalizacjaLegnica
Nic innego nie przychodzi mi do głowy jak kontynuować systematyczny trening. Może rozciągaj się częściej jeśli masz możliwość. W "Rozciąganiu odprężonym" są również podane różne techniki, spróbuj bardziej zaawansowanej jeśli nie notujesz progresu. Ale jeśli wszystko idzie w dobrym kierunku to ćwicz tak jak to robiłeś do tej pory. Nie ma żadnych supertechnik(a przynajmniej ja takich nie znam), no może poza techniką właśnie rozciągania odprężonego. Być może jest ktoś na forum kto ćwiczy akrobatykę lub podobny sport w klubie i zna jakieś "myki", które pomogą Ci przyspieszyć ten proces, ale ja się z czymś takim jeszcze nie spotkałem.
  • 0

#3
Luko

Luko

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 1 921 postów
nie ma drogi na skróty
  • 0

#4
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Czemu chcesz przyspieszać?!
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych