Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Siema :D


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1
Świstak

Świstak

    Świstu

  • Użytkownik
  • 101 postów
  • LokalizacjaBusko - Zdrój
Witam wszystkich. Mam na imię Damian, ale wszyscy mówią na mnie świstak. Mam 16 lat. Mój wzrost to 176cm, waże 74 kg. Wcześniej grałem sporo w piłkę nożną jako bramkarz, lecz kalisteniką interesuje się dopiero od kilku miesięcy lecz mój staż jest niezbyt długi. Kilka miesięcy temu ćwiczyłem kilka tygodni lecz złapałem kontuzję i miałem sporą przerwę. Od 3 miesięcy chodzę na siłownie a od poniedziałku zamierzam robić trening łączony.
Pewnego razu znalazłem filmiki na youtube z Hannibalem, spojrzałem w lustro gdzie zobaczyłem pokrzywionego, przypasionego chłopaka i powiedziałem KONIEC. Od tamtej pory uważam, że poczyniłem wielkie postępy ale długa droga mnie jeszcze czeka. Pozdrawiam wszystkich :D
  • 0
"Siła pochodzi z nóg ale uderzenie z serca, atakuj kiedy to tylko możliwe i broń każdego centymetra swojego terenu!"

#2
Czerwony_Byk

Czerwony_Byk

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 77 postów
Witaj Świstaku. :D
  • 0

if you spend too much time thinking about a thing, you'll never get it done.


Dołączona grafika


#3
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów
Cześć
  • 0

66668745.png


#4
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów
Witaj,

Skoro poczatki dla Ciebie juz byly bolesne, zrob wszystko zeby sie to nie potworzylo i zacznij treningi ogolnorozwojowe, nie przesadzaj, kilka cwiczen, malo na serie, najprostrsze cwiczenia.
Powodzenia z treningami.
  • 0

#5
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Witaj na forum:)
  • 0

#6
Świstak

Świstak

    Świstu

  • Użytkownik
  • 101 postów
  • LokalizacjaBusko - Zdrój

Witaj,

Skoro poczatki dla Ciebie juz byly bolesne, zrob wszystko zeby sie to nie potworzylo i zacznij treningi ogolnorozwojowe, nie przesadzaj, kilka cwiczen, malo na serie, najprostrsze cwiczenia.
Powodzenia z treningami.


Dzięki, będę o tym pamiętał. Teraz już zawsze robię porządną rozgrzewkę, nie rozciągam zimnych mięśni i nie przeciążam się tak jak wcześniej.
  • 0
"Siła pochodzi z nóg ale uderzenie z serca, atakuj kiedy to tylko możliwe i broń każdego centymetra swojego terenu!"

#7
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Witaj na forum!
Zapraszam do zapoznana się naszymi forumowymi FAQami.
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#8
Świstak

Świstak

    Świstu

  • Użytkownik
  • 101 postów
  • LokalizacjaBusko - Zdrój
Już się zapoznałem i przydał mi się punkt 8 o oddychaniu :D
  • 0
"Siła pochodzi z nóg ale uderzenie z serca, atakuj kiedy to tylko możliwe i broń każdego centymetra swojego terenu!"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych