Jump to content

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Photo

Pchanie i ciągnięcie na 1 treningu.


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
phpl

phpl

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 146 posts
Czy można łączyć ćwiczenia w taki sposób?
I. podciaganie nachwyt, dipsy, podciągnia podchwyt
II. pompki, podciąganie do poziomu

Ćwiczenia robione naprzemiennie, czyli:
I. nachwyt, przerwa 90 sek, dipsy, przerwa 90 sek - i to jest 1 seria. Po 3 seriach tego 3 serie podchwytu z 3 minutami przerwy.
II. pompki, 90 sek przerwy, podciaganie do poziomu, 90 sek przerwy, - to wszystko razy 3.
  • 0

#2
wietri

wietri

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 239 posts
  • LokalizacjaLegnica
Jest to coś w stylu superserii. W sumie Wade pisał w książce, że mięśnie ze sobą współpracują, a w kalistenice raczej nie występuje całkowita izolacja mięśni więc mógłbyś coś takiego wypróbować. Spróbuj i podziel się opinią, bo jestem ciekawy jak to wszystko "wyjdzie w praniu" :)

http://madbarz.com/all-routines.html

Tutaj masz ciekawe rutyny treningowe, a kilka z nich dotyczy górnej części ciała. Według mnie te treningi są podobne do tego, który przedstawiłeś tutaj Ty.
  • 0

#3
phpl

phpl

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 146 posts
Zrobilem dziś2 super serie: podciąganie nachwyt i dipsy, a także podciąganie podchwyt i pompki na palcach. Miałem więcej energi na każde ćwiczenie, nie nudzilem sie na przerwach tak jak w normalnychp rzerwach, łatwiej się robiło ćwiczenia i co najlepsze krócej.
  • 0

#4
Dom

Dom

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 1,022 posts
Mógłbyś też połączyć ćwiczenia antagonistyczne. Podciąganie nachwytem/pompki w staniu na rękach, pompki/odwrotne wioslowanie.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users