Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Wyzwania 1-2K13 "Nowy rok - nowe wyzwania!"


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
205 odpowiedzi w tym temacie

#201
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
To proste. Krok nr 1 = 0,1pkt. Krok nr 10 = 1pkt. Fakt, nie jest to wymierny sport. Coś jak gimnastyka.
  • 0

#202
mrsayso

mrsayso

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 85 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
w sumie nie głupie z tymi punktami :) ale np.
krok 5 - 30p x 0,5 = 15PKT
to żeby go pobić to trzeba zrobić krok 9, 17 powtórzeń np. 17p x 0,9 = 15,3 PKT
a mi się wydaje ze 17 powtórzeń w 9 kroku jest o wiele trudniejsze niż 30 w 5 kroku :)
może różnice w punktach większe ;)
  • 0
"May my enemies live long so they can see me progress"

#203
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
No tak, podałem dla przykładu. Jako pomysł z gimnastyki. Tam jest za element z grupy A - 0.1 a za element z grupy G - 0,7. ;)
  • 0

#204
Tomson

Tomson

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 105 postów
Ja bym nie kombinował z tymi punktami tak jak wspomnieliście chodzi o zabawę i rywalizację. W konkursach weźcie pod uwagę jeden krok (taki, który większość jest w stanie wykonać). Będzie lepsza zabawa i większa rywalizacja.
  • 0
Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili, pokaż że się mylili. Nie czekaj ani chwili dłużej.

#205
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Zgadzam się z Tomsonem. W końcu wygrana nie jest najważniejsza. Wziąłem udział chyba we wszystkich wyzwaniach i ani razu nie wygrałem. Ale za każdym razem mam zabawę i pokonuję własne ograniczenia:)
  • 0

#206
Dom

Dom

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 1 022 postów
Jeżeli chodzi o l-sity to według mnie zrobić dwie pozycje. Na ziemi i w zwisie na drążku. Ten kto czuje sie pewniej na ziemi, rywalizuje na ziemi, inny lepiej się czuje w zwisie to rywaluzuje w zwisie. Wtedy nie ma dylematu czy trudniej jest w tym, czy tym. I mamy dwóch zwycięzców.
Można to też zastosować w innych konkurencjach.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych