Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Polacy w UK


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów
Witam,

Chcialem sie dowiedziec czy znajde jakies bratnie dusze mieszkajace na wyspie i trenujace kalistenike

Ja mieszkam w okolicach Northampton (Northamptonshire)

Prosze o wpisy!
  • 0

#2
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Z tego co wiem Mr.Burns mieszka w UK.
  • 0

#3
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów
zero odpowiedzi poki co, chyba nikt tu nie zaglada spoza kraju bo bedac na forum glownym widac ze podtematy to tylko wojewodztwa Polski :(
  • 0

#4
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
CiN, jak już pisałem z UK na pewno jest użytkownik Mr. Burns. Napisz do niego na priv. To bardzo ciekawy człowiek trenujący z Bar barians
  • 0

#5
kopiejka82

kopiejka82

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 15 postów
Witam ja mieszkam w Szkocji. Niedaleko Edynburga. Ale kalistenikę ćwiczę dopiero parę tygodni więc nie wiem czy to cię urządza.
  • 0

#6
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów
Blisko nie jest, ale mysle, ze mozna bedzie sie spotkac powiedzmy na jakims seminarium Bar-Barians :)
  • 0

#7
Mr.Burns

Mr.Burns

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 89 postów

Blisko nie jest, ale mysle, ze mozna bedzie sie spotkac powiedzmy na jakims seminarium Bar-Barians :)


Za tydzień w Kettering jest workshop Bar-Barians w całkiem fajnym miejscu, które się nazywa The Compound - to jest bardzo blisko Northampton, więc jesli jestes wolny to nie przegap!
  • 0

#8
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów
Jesli to sobota to bede na 100%, moze uda mi sie zrobic jakies foty :)
  • 0

#9
czamek

czamek

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 2 postów
Witajcie. Zainteresowałem się kalisteniką dość niedawno, moje poszukiwania oraz pragnienie wiedzy w temacie zaprowadziły mnie na to forum.

Zawsze lubiłem sport: narty/snowboard, siatkówka, pływanie/nurkowanie, wschodnie sztuki walki (karate, judo, muay-thai), rolki, jogging. Siłownia i podnoszenie ciężarów nigdy mnie nie kręciło, wolałem kombinować z własną wagą, dlatego gdy dowiedziałem się o kalistenice wiedziałem że to będzie to.

Niedawno przeprowadziłem się do Croydon (UK), szukam więc towarzystwa/grupy, która tu działa, w grupie raźniej i łatwiej się zmotywować do pracy. Motywacja jest tym czego teraz potrzebuję.

Pozdrawiam Was i życzę owocnych treningow.
  • 0

#10
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
Witaj ! ale to nie ten dział chyba ;D
  • 0

#11
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów
Mam do Ciebie 45 mil, takze mysle, ze na lato bedzie mozna sie spotkac i pocwiczyc razem :)
  • 0

#12
Toemk

Toemk

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 48 postów

Mieszkam w Cardiff, 200m od Roath Park w którym trenuje. W parku jest wiele poręczy do dipsów, drążków, drabinek, poręczy, ławek do brzuszków, poręczy do pompek itp itd.


  • 0

#13
turok

turok

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 95 postów

Od jakiegoś czasu mieszkam w Corby. Dosłownie kilka mil od Kettering. Ktoś z okolic?


  • 0
------------------------------------------------------------------------
"Biegłem. Biegłem aż moje mięśnie zaczęły palić, a w moich żyłach począł płynąć kwas. A potem pobiegłem jeszcze trochę."

#14
KFT

KFT

    Brak

  • Użytkownik
  • 7 postów
Cześć wszystkim
Jadę na 3 miesiące do UK. Będę pracował w Bracknell a mieszkał w niedalekim Reading. Zna ktoś może miejscówki do ćwiczeń w tej okolicy?

THX
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych