Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Witam


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1
rysiekjlb88

rysiekjlb88

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 5 postów
Witam nazywam się Adam ważę 95kg i mam 184cm wzrostu.

Na forum trafiłem przez przypadek.Od jakiegoś czasu oglądam filmiki na youtubie i bardzo mi się spodobały ćwiczenia w domu wiec i ja postanowiłem trochę się pomęczyć.Zależy mi na sile oraz delikatnej rzezbie.

Chciałbym schudnąć z 5-7kg od 2 tyg. biegam co 2dni 5km oraz w domu ćwiczę:pompki,triceps,biceps wszystkiego staram się robić 3-4ćwiczenia po 4 serie. W planach mam zakup drążka i nowych hantli.

Diety nie posiadam,lecz staram się jeść zdrowo z naciskiem na białko oraz warzywa i owoce,unikam cukru i słodyczy.Mimo to waga nie chce spaść pewnie robię coś nie tak,albo za szybko chciałbym zauważyć różnice.
  • 0

#2
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Witaj na forum! Wszystkie Ryśki to porządne chłopy! ;)
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#3
bartekbaltyk15

bartekbaltyk15

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 283 postów
Witam, powodzenia w treningach.
  • 0
"Aby prze­być ty­siąc mil, trze­ba zro­bić pier­wszy krok." - Bruce Lee

#4
Pablo14

Pablo14

    gnls

  • Użytkownik
  • 314 postów
  • LokalizacjaGdańsk
Witaj na forum.
Myślę, że hantle nie będą zbyt potrzebne. Moje już od dawna leżą nieużywane w szafie.
Kładziesz nacisk na owoce i mówisz, że unikasz cukru? Fruktoza to cukier prosty.
  • 0

#5
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Witaj Rysiu, Myślę, że z Twoją dieta nie jest źle a cukrami prostymi tak bym się nie przejmował. Dużo w tej kwestii zależy od przemiany materii. Proponuję wdrożyć w życie program "świeża krew" lub "dobre spraw owanie" z książki "skazany na trening". I dodać do nich jakiś trening aerobowy w dni wolne. Na początek skakanka wystarczy. Więcej informacji o sposobach treningu znajdziesz na forum:)
  • 0

#6
rysiekjlb88

rysiekjlb88

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 5 postów
Jeśli chodzi o dietę to właśnie trochę czytam i staram się zmienić trochę rzeczy.Dobra uwaga jeśli chodzi o owoce i zdecydowanie je ograniczę.
Jestem za granica i nie mam dostępu do księgarni by kupić książkę,ale udało mi się znalezć w PDFie, wiec na pewno się z nią zapoznam.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych