Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

" Moje umiejętności skazany na trening Paul Wade "


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#1
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Tu możemy wrzucać umiejętności skazany na trening.
Filmiki mile widziane :)

Więc wrzucam co aktualnie trenuję:
Czyli dzisiaj Mostek krok 8 skazany na trening i pewnie na tym kroku zostanę dłuższy czas, bo zauważyłem co trening zwiększam zakres ruchu, a najlepiej widać to po filmikach.

  • 0

#2
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Cassi, nieźle:) Ja jestem na kroku 7 :( Rep poleciał:)
  • 0

#3
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Wszystko stopniowo nie chcę przeginać z plecami. Ale idzie coraz lepiej. Do kroku 9 jeszcze jeszcze. Możliwe, że do nowego roku zrobię krok 9.
Dzięki Zahir
  • 0

#4
m6k3

m6k3

    Man of Steel

  • Zasłużony
  • 803 postów
  • LokalizacjaRzeszów
Wow ja jestem na kroku drugim i po wykonaniu 3 dokładnych serii po 20 powtórzeń puchną mi plecy :) rep poleciał :)
  • 0

#5
Gelo999

Gelo999

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 22 postów
Też robię drugi krok, bardziej szuje przedramiona i barki niż plecy:P nie wiem co robię źle
  • 0

#6
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa

Też robię drugi krok, bardziej szuje przedramiona i barki niż plecy:P nie wiem co robię źle

Miałem to samo.

  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#7
m6k3

m6k3

    Man of Steel

  • Zasłużony
  • 803 postów
  • LokalizacjaRzeszów
Miałem to samo, ale mocno czuję też plecy, wyeliminowałem ból barków, po prostu rozluźniam ręce w fazie spoczynkowej ćwiczenia a nie opieram na nich cały czas ciężaru ciała :)
  • 0

#8
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Moje pierwsze podejście do flagi i myślę zacząć ją trenować?

  • 0

#9
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów
Bardzo spoko! Mysle ze najlepiej cwiczyc wyrzucacajac nogi tak do gory jak pod koniec filmu i cwiczyc ich powolne opuszczanie do poziomi.
  • 0
Dołączona grafika

#10
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
No dokładnie. I nie wiem dlaczego, nie polecane jest wybijanie się, tylko siłowe ciągniecie od początku.
  • 0

#11
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Będę ćwiczył 1 raz w tygodniu flagę. Moim zdaniem wybijanie do flagi jest kontuzjogenne, bo czuć barki. Pewnie z siłowego tak samo, ale mniej. Na początku będę starał się wytrzymać w pozycji górnej tylko nogi złożone w pozycji kucznej i opuszczał się w dół.
  • 0

#12
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Cassi flaga idzie Ci całkiem nieźle. Znowu Rep:) 

Będę ćwiczył 1 raz w tygodniu flagę. Moim zdaniem wybijanie do flagi jest kontuzjogenne, bo czuć barki. Pewnie z siłowego tak samo, ale mniej. Na początku będę starał się wytrzymać w pozycji górnej tylko nogi złożone w pozycji kucznej i opuszczał się w dół.


To prawda. Sam w ten sposób dorobiłem się kontuzji:(
  • 0

#13
julo1976

julo1976

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 159 postów
Zgadzam sie Cassi, ja takze czuje barki kiedy robie flage z wybicia wiec zaczne robic twoim sposobem;).Musze wkoncu nagrac filmik bo malo realny jestem:)
  • 0
Trening to przyjemnosc, nie obowiazek a gimnastyka sportowa to radosc i satysfakcja z pokonywania sily grawitacji:) !

#14
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
A ogólnie to jak Wy się przekręcacie? Ja tak nie potrafię. :D
  • 0

#15
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów
Nogi do góry podnieś i powoli się opuszczaj, sam się przekręcisz.
Co do podrzucania nogami to tą metodę polecił mi pewien "cyrkowiec" - profesjonalista of course. Powiedział, że lepiej najpierw przygotować mięśnie do opuszczania, które jest znacznie łatwiejsze, a potem dopiero jak już bez problemu idzie taka flaga to trenować od dołu. Nie oszukujmy się, ale mięśnie na początku nie są wystarczająco silne, żeby oderwać nogi.
  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#16
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Dzięki Furi + tym masz już doświadczenie.


Tak zrobię. :)
Do tego cały bok skośne, zębate ciała będę ćwiczył i dorzucę ćwiczenia na rotatory, aby wzmocnić.

Zahir także skorzystam z porad http://kalistenikapo...highlight=flaga
Dzięki


Krzysiek siłowe jak mówi furi później trenujemy. Sam wiesz :)
Fajnie jest coś zrobić. Człowiek czuję zadowolenie i dalszą motywację.
Ważyłem 78kg na filmiku. Był wieczór
I jak mówi Zahir ćwiczenia statyczne.
Dzięki Chłopaki lecą + 
Aha jeszcze wiem, że w górze utrzymam się dłużej czułem to. Jutro mam trening flagi. Zobaczymy co z tego będzie :)
  • 0

#17
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów

Dzięki Furi + tym masz już doświadczenie.


Dzięki, wiesz mimo że mam mały staż doświadczenia mam już całkiem sporo, chciałbym, żeby inni też mnie docenili. Niebawem nagram nowy filmik z całego treningu, także będzie można zobaczyć progres :)

Powodzenia w nauce flagi


  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#18
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość


Dzięki Furi + tym masz już doświadczenie.


Dzięki, wiesz mimo że mam mały staż doświadczenia mam już całkiem sporo, chciałbym, żeby inni też mnie docenili. Niebawem nagram nowy filmik z całego treningu, także będzie można zobaczyć progres :)

Powodzenia w nauce flagi



Furio, wrzucają filmik a na pewno Cię docenimy:) Obiecuję!!!
  • 0

#19
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Furi docenią cię. Świetnie, że wrzuciłem filmik. O to właśnie chodzi na forum, aby sobie pomagać.
  • 0

#20
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

No dokładnie. I nie wiem dlaczego, nie polecane jest wybijanie się, tylko siłowe ciągniecie od początku.

dobrze spostrzeżenie, po próbuje siłowego następnym razem, jak na razie wybijałem się i nogi miałem zgięte i wczoraj mogłem ustać w pozycji flagi :P
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych