Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

79 cm w bicu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1
Polak

Polak

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 20 postów
http://facet.wp.pl/k...,wiadomosc.html

śmiesznie wygląda :D
  • 0

#2
Revo

Revo

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 659 postów
A może jednak to synthol? Ee chyba nie :-D
  • 0

#3
kolecc

kolecc

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 247 postów
to wygląda jak kalectwo;/
  • 0
To podróż daje nam szczęście, nie jej cel.

#4
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Chłopaki proszę was nie tu miejsce na to. Obrzydliwe to jest. Ale ma małe przedramię śmiech na sali :) hahahaha
Przynajmniej jest dumny z tego że osiągnął swój cel życiowy.
  • 0

#5
gsmt

gsmt

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 137 postów
.....
  • 0

#6
Konto usunięte

Konto usunięte

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 316 postów
Przecież widać że to jakaś ściema. Gość ćwiczy od 10 lat, ma bicka jak mało kto (nie ważne, że tak wygląda) ale "okablowania" nie widać ani trochę. Jasne!
  • 0

#7
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Znalazłem filmik z tym gościem. Faktycznie tyle ma


  • 0

#8
Konto usunięte

Konto usunięte

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 316 postów
Nie mam głosu w robocie, ale jeżeli faktycznie naturalnie coś takiego sobie zrobił, to z mojej strony należą się przeprosiny.
I tak ciężko uwierzyć, żeby nic żyły nie zyskał a i wygląd mięśnia przypomina typowy z kuracji "olejowych". No ale genetyka czasami takie figle płata, że nie takie cuda się dzieją.
  • 0

#9
Borys85

Borys85

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 115 postów
To na serio jest? Czy jakieś jaja?
Jak można zbudować taki balon i nie wpłynąć ani trochę na na przedramię? No i wygląd tricepsa..
  • 0

#10
gsmt

gsmt

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 137 postów
ludzie wy wierzycie w ze to jest osiagniete treningami?!
przeciez to jest domiesniowe wstrzykiwanie olejku ktory powoduje stan zapalny i przez to sie robi takie ulane cos

  • 0

#11
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
S-Y-N-T-H-O-L.
Było już paru podobnych gości przed nim, no ale obecnie ten ma największą łapę. Chociaż i tak Valentino był w cholerę bardziej proporcjonalny.
  • 0
Shut up and get moving.

#12
Bar-Man

Bar-Man

    Bodyweight, Bags, Bells & Barbells

  • Bywalec
  • 826 postów
  • LokalizacjaToruń
Serio nie rozumiem jak można sobie samemu takie coś zrobić. Ani to objaw siły ani piękna. Raczej słabości i ohydy.
  • 0

Najgorszą rzeczą którą mógłbyś spotkać na drodze samodoskonalenia to uczucie spełnienia.

http://kalistenikapo...y-odosobnienie/


#13
Borys85

Borys85

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 115 postów
Dlaczego za takie coś dają certyfikat Guinessa?

  • 0

#14
Polak

Polak

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 20 postów
Nie dawno w Teleexpresie był
mówili, że ma 80cm i to jest nowy rekord Guinessa
  • 0

#15
Revo

Revo

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 659 postów
nowy rekord guinessa w głupocie, tak?
  • 0

#16
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
Podobno de gustibus non est disputandum. Zazdroszczę posiadania tak małej ilości własnych problemów że musicie zajmować się cudzymi.
  • 0
Shut up and get moving.

#17
Revo

Revo

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 659 postów
Sopel nie sądzę by posiadacz tych karykaturalnych flaków uważał to za problem, raczej jest z tego faktu b.dumny.
  • 0

#18
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
Więc nie widzę w czym problem, może jedynie w tym że uparcie twierdzi że to rezultat samego treningu i genetyki.
  • 0
Shut up and get moving.

#19
Revo

Revo

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 659 postów
dlatego właśnie pytałem: "nowy rekord guinessa w głupocie, tak?"
  • 0

#20
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
hmm nie ma się tu ani z czego śmiać ani płakać faktem jednak jest że nigdy nie uwierzę iż to co osiągną ten gościu jest wynikiem odpowiedniego treningu a zresztą nawet jeżeli, to i tak nie wygląda to estetycznie natomiast w jego psychice może to być ideał i właśnie takie coś chciał osiągnąć jednak trzeba być podłym żeby się naśmiewać z kogoś kto najwidoczniej jest nie przy zdrowych zmysłach a może ten wyraz twarzy kryje w sobie coś innego niż zadowolenie. Może gościu zrobił to celowo i chciał przez to powiedzieć patrzcie jaką śmieszną rękę mam. Przypomniała mi się taka historyjka która prawdopodobnie miała miejsce na prawdę gdzieś za wielkim oceanem. A więc była sobie pewna Pani o nazwijmy to nieprzeciętnej tuszy no po prostu była wielka jak słoń chodziła do sklepów i za każdym razem kiedy widziała jakąś ładną bluzeczkę czy sukienkę (która oczywiście w żadnym razie by na nią nie weszła) próbowała ją przymierzyć ale dopiero w przymierzalni widziała jaka jest na prawdę kiedy próbowała zakładać na siebie owe skąpe ciuszki wywoływało w nie to taka flustracje (ale nie ma się czemu dziwić kiedy człowiek w nagłym momencie dowiaduje się że tak strasznie wygląda) iż żeby odreagować wycierała sobie tymi ciuchami intymne miejsca oczywiście w końcu została złapana ale tak czy siak do dziś od kiedy usłyszałem o tym przypadku kiedy kupuje sobie coś nowego od razu idzie do prania. Myślę że podobną reakcje można by było zaobserwować u tego gościa ze zdjęcia kiedy np puścilibyśmy mu filmik na którym jakiś kulturysta wyciska na ławce 150 kg zapewne do puki by nie spróbował to by nie uwieżył że nie będzie umiał tak zrobić to się jakoś w pyschologii nazywało ale już nie pamiętam jak ;p
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych