Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Steroidy - samo zło


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Jakby komuś przyszła ochota na steroidy (zaczyna się od ok. 1:25):


  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#2
julo1976

julo1976

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 159 postów
W tym filmiku jest pokazany Greg Valentino ktory wstrzykiwal sobie olej do opalania (Synthol) bezposrednio w dane miesnie ktory nie ma nic wspolnego ze sterydami.Trzeba nie miec mozgu zeby tak z wlasnym cialem postapic a wczesniej wygladal calkiem przyzwoicie.
  • 0

#3
Bar-Man

Bar-Man

    Bodyweight, Bags, Bells & Barbells

  • Bywalec
  • 826 postów
  • LokalizacjaToruń


Tutaj G.V ma swoje 5 minut. Fajny dokument. Warto sobie obejrzeć.
  • 0

Najgorszą rzeczą którą mógłbyś spotkać na drodze samodoskonalenia to uczucie spełnienia.

http://kalistenikapo...y-odosobnienie/


#4
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Michał pękną mu te bicepsy. Jak to wygląda od razu widać, że coś jest nie tak z nim.

  • 0

#5
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa

W tym filmiku jest pokazany Greg Valentino ktory wstrzykiwal sobie olej do opalania (Synthol) bezposrednio w dane miesnie ktory nie ma nic wspolnego ze sterydami.


W sumie nie słuchałem za bardzo co tam mówią. Zasugerowałem się tytułem filmu.
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#6
aquaknight

aquaknight

    aqua

  • Użytkownik
  • 366 postów
http://www.wiocha.pl...l_robi_z_ludzmi macie tu. Jest tego trochę pokazane.
To jest katastrofa normalnie, bo wcale to dobrze nie wygląda ( jakbyś miał piłkę w bicepsie ) i ma katastrofalne skutki pod wzgledem zdrowia
  • 0

#7
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
Steroidy to NIE jest samo zło. Pomijając fakt że uratowały życie wielu ludziom (chorym na AIDS albo zanik mięśni), są o wiele, wiele, wiele mniej szkodliwe od tytoniu czy alkoholu. To tak naprawdę jedyna 'używka", która oprócz niszczenia organizmu ma jakieś dobre skutki (pomijam narkotyki psychodeliczne - to już zupełnie inny temat).
  • 0
Shut up and get moving.

#8
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość

Steroidy to NIE jest samo zło. Pomijając fakt że uratowały życie wielu ludziom (chorym na AIDS albo zanik mięśni), są o wiele, wiele, wiele mniej szkodliwe od tytoniu czy alkoholu. To tak naprawdę jedyna 'używka", która oprócz niszczenia organizmu ma jakieś dobre skutki (pomijam narkotyki psychodeliczne - to już zupełnie inny temat).


Paru kulturystom których znam kompletnie rozstroiły organizm (problemy hormonalne) A jeden został przez nie impotentem. Oczywiście nie będę dyskutował z użyciem ich w medycynie, bo po to zostały stworzone ale jeśli chodzi o sport, to są jego zaprzeczeniem. Choć oczywiście sprzedający te specyfiki będą mówić, jakie to bezpieczne. Mój kolega który dziś ma huśtawkę hormonalną brał mnóstwo leków osłonowych i był pewny, że dzięki temu żadnych skutków ubocznych nie będzie.
  • 0

#9
Revo

Revo

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 659 postów
Sopel zmiażdżyłeś mnie tym tekstem, że to jest używka :-D

Steroidy to leki, a branie leków poza ich przeznaczeniem terapeutycznym jest idotyzmem i tu się zgodzę równym idotyzmem jest palenie, picie i ćpanie.

"Nie będzie skutków ubocznych" a powiedział to sprzedawca steroidów ;-)
  • 0

#10
BlackHeart

BlackHeart

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 119 postów
Panowie, nie demonizujmy. Polecam obejrzenie filmu dokumentalnego "Bigger, Stronger, Faster" który pojawił się wcześniej w linku, otwiera oczy na wiele kwestii. Wszystko jest dla ludzi, jeśli biorą odpowiedzialność za to co robią (i biorą). W Stanach więcej osób zgłasza się do szpitali po przedawkowaniu witaminy C niż po powikłaniach wywołanych braniem steroidów...
Ja nie biorę i pewnie brał nie będę. Ale w dzisiejszym sporcie zawodowym branie dopingu staje się powoli koniecznością.
  • 0
Dum spiro, spero!

#11
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
DXM również jest lekiem, marihuana również jest lekiem, morfina również jest lekiem, co nie zmienia faktu że mogą być stosowane jako używki.
  • 0
Shut up and get moving.

#12
Revo

Revo

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 659 postów
Nigdy w ten sposób o tym nie myślałem ot co.

Jeśli w jakimś sporcie doping staje się koniecznościa to p....ole taki sport, reasumując chyba muszę to uczucie skierować ku większości dyscyplin... Może dlatego tak ujęła mnie historia opowiedziana przez "trenera"
  • 0

#13
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
Ja oczywiście nie twierdzę że sok nie ma skutków ubocznych - ale dorastając z ojcem pijakiem mam trochę inne spojrzenie na temat szkodliwości dragów.
Warto zaznaczyć, że tylko bardzo niewielki procent użytkowników sterydów anabolicznych to zawodowi sportowcy. Nie można też wszystkich mierzyć swoją miarą - nie dla każdego budowanie mięśni to sport.
Uważam że bez porównania większą głupotą jest wsiadanie za kierownicę po procentach, a skoro jest to tak popularne, to jak oczekiwać że pozamedyczne przyjmowanie SAA zostanie zaprzestane?
  • 0
Shut up and get moving.

#14
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Panowie, czemu dyskutujemy która głupota jest bardziej głupia: picie, ćpanie, czy branie sterydów?! Nie wiem jak Was ale mnie zafascynował Paul Wade wskazując trening w starym stylu, który zawsze mi imponował. W czasach kiedy Eugene Sandow odnosił sukcesy sterydy nie istniały. A facet brał 160kg w jedną rękę, wyciskał w górę, kładł się z tym obciążeniem na plecach na ziemi a później wstawał. I chyba do dziś nikt nie powtórzył tego wyniku. Oczywiście, że działała tu jego niesamowita genetyka ale nie o to chodzi. Po prostu można cieszyć się sportem bez dopingu. Dla mnie to styl życia, robię to dla zdrowia i sprawności fizycznej. dodawanie do tego silnie działających leków jest po prostu bezsensem i nie trzeba chyba na ten temat nawet dyskutować.
  • 0

#15
julo1976

julo1976

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 159 postów
Zgadza sie Zahir Sandow to byla postac i nie bez powodu jego statuetka jest nagroda:).Postaram sie napisac troche o dawnych silaczach w wolnej chwili gdy sport byl wolny od dopingu!
  • 0

#16
weyer

weyer

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 62 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
Julo czekam na twój artykuł z niecierpliwością (padła deklaracja więc się nie wywiniesz ;-P). Bardzo mnie interesuje ten temat. Pozdrawiam!
  • 0

#17
julo1976

julo1976

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 159 postów
Ok Weyer:), ciesze sie ze jest ktos zainteresowany.W przyszlym tygodniu spodziewaj sie arta bo ten tydzien juz nie dam rady gdyz strasznie napiety harmonogram obowiazkow;).Pozdro !
  • 0

#18
Revo

Revo

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 659 postów
tak, tylko co wspólnego mają ci którzy ją odbierają z postacią sandowa...
  • 0

#19
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
Czegoś nie rozumiem. Myślicie, że wystarczy nawpychać się SAA żeby wyglądać jak Coleman czy Wheeler?
Albo że "naturalność" dawnych atletów wynikała z jakiejś wyższej idei? Nie, wtedy po prostu nie było takich środków.
Tyle.
  • 0
Shut up and get moving.

#20
Revo

Revo

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 659 postów
Nikt tu czegoś podobnego nie sugeruje. Bez względu na to czy trzeba coś więcej robić czy nie jest to głupota i nic nie jest tego warte a wyniki w ten sposób osiągane to nic innego jak oszustwo innych a przede wszystkim siebie samego. Wbrew temu co sugerujesz są obecnie na świecie wyczynowcy całkowicie wolni od dopingu ale dokonują wyczynów niepopularnych np. biegną 160km przez dolinę śmierci albo płyną wpław przez ocean itp.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych