Jump to content

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się

USTANIE PROGRESU


  • Please log in to reply
62 replies to this topic

#61
Hipo

Hipo

    Member

  • Użytkownik
  • 13 posts
O step 2 w podciąganiu .... Ja nie dałem rady choć efekty skazanego są ewidentne. W padłem jednak na pewien pomysł odpuściłem po dotarcu do 22;20;20 przeszedłem do następnego kroku, ale na każdym treningu podciągnięć dorzucam jedną serię step 2.
  • 0

#62
mistrzu56

mistrzu56

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 40 posts

Witajcie koledzy!

 

Również mam problem z małą stagnacją jeśli można tak to nazwać. W większości w  wymienionych poniżej ćwiczeniach stoję w miejscu bądź się cofam. Doszły do tego bóle odcinka lędźwiowego i lewego nadgarstka co u mnie jest niedopuszczalne. Czas to zmienić.

Mój plan:

pon:Martwy ciąg,pompki,przysiad ze sztangą,podciąganie negatywne,wznosy nóg.

Sr:martwy,przysiad ze sztangą,mostek,wyciskanie na ławce,plank,przyciąganie drążka do klatki na maszynie.

Pt:Martwy ciąg,pompki,przysiad ze sztangą,wznosy nóg,drążek do klatki na maszynie.

 

Całość robię 4x8 choć teraz gdzie nie gdzie mi już to nie wychodzi.

  Moje propozycje na rozwiązanie tego problemu: -powrót do skazanego i stosunkowo prostych ćwiczeń z dużą ilością powtórzeń

Przerzucenie się na inny konkretny już plan-5x5, 'trening siłowy bez sprzętu''-lafaya(10x5 zajmuje dużo czasu i nie  jestem w stanie wykonać wszystkich w/w ćwiczeń w 10 seriach)

Zrezygnowanie z żelastwa ( nie umiem go solidnie dobrać) na rzecz dobrej kalisteniki.

 

Pomysły?


  • 0

#63
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3,444 posts

Wyluzuj trochę przez tydzień i cofnij się nieco w progresji, jeśli to nie pomoże to zmień schemat. Jest jeszcze opcja z wprowadzeniem większego urozmaicenia i pokombinowanie z częstotliwością czy techniką ćwiczeń, można też zawsze zmienić ćwiczenia (chyba najsłabsza opcja jeśli chcesz progresować w tych konkretnych ćwiczeniach). Zawsze też można wprowadzić resety i zobaczyć czy nie przebiją Twojej stagnacji.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users