Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Wspólny trening - Warszawa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1
KABUM

KABUM

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 373 postów
Przypuszczam że nie wszyscy przeglądają całe forum więc wrzucam dodatkową informację tutaj. Spotykamy się dzisiaj na wspólnym treningu w Warszawie na Placu Lelewela o godzinie 17:30.

Jak ktoś ma czas i chęci serdecznie zapraszamy.

Plac Lelewela jest 10min od metra Plac Wilsona. Wychodzisz na ulice Słowackiego, po prawej będziesz miał Urzad Miasta czy Dzielnicy, nie pamietam. Idziesz caly czas prosto, mijasz jedne male pasy i dochodzisz do apteki na rogu. Wtedy skrecasz w prawo miedzy bloki i idziesz prosto. Dochodzisz do schodkow, ktore prowadza na plac lelewela. Po prawej plac zabaw, po lewej drażki.

Oryginalny post: http://kalistenikapo...Wspolny-trening
  • 0

www.sportymiejskie.pl - Aktualności sportowe, wydarzenia sportowe, relacje z niszowych sportów.

 

 


#2
Rob PMC

Rob PMC

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 135 postów
po urlopie musze dołączyc mimo ,że praktycznie nic nie umiem
  • 0

#3
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów
Poza tym, ze bylem, tylko ja i Kabum bylo kazacko :) Mam nadzieje, ze nastepnym razem bedzie nas wiecej
  • 0
Dołączona grafika

#4
Gżesiu

Gżesiu

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 34 postów
Sorki chłopaki, ale komunikacja mnie zawiodła niestety ;/. Trzeba kolejny termin ustalić.
  • 0

#5
KABUM

KABUM

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 373 postów
Ja to dzisiaj czuje przyjemne zmeczenie w miesniach po wczorajszym treningu :) calkiem inny klimat jak sie z kims trenuje wiec warto bylo sie spotkac i oczywiscie trzeba ustalic jakis kolejny termin :)
  • 0

www.sportymiejskie.pl - Aktualności sportowe, wydarzenia sportowe, relacje z niszowych sportów.

 

 


#6
pisanka

pisanka

    Brak

  • Użytkownik
  • 7 postów

a są jakieś zorganizowane treningi na Bemowie?


  • 0

#7
BaRdOx

BaRdOx

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 24 postów
  • LokalizacjaWarszawa-Łomianki

Nie wiem ja trochę na potockiej trenuje


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych