Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Wspolny trening


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów
Jak ktos ma jakis fajny aparat niech wezmie, moze sklecimy jakis filmik. Moja komorka tylko foty robi
  • 0
Dołączona grafika

#22
KABUM

KABUM

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 373 postów
Ja już nie dam rady zabrać aparatu bo od razu z pracy lecę do parku. Może ktoś inny będzie miał
  • 0

www.sportymiejskie.pl - Aktualności sportowe, wydarzenia sportowe, relacje z niszowych sportów.

 

 


#23
Mr.BOOO

Mr.BOOO

    Brak

  • Użytkownik
  • 5 postów

Odsieze temat. Cwiczycie dalej wspolnie? Piszę się na to. Mam małe doświadczenie, dlatego nie chcę trenować sam. ;)


  • 0

#24
Conrado

Conrado

    Wojownik

  • Użytkownik
  • 85 postów
  • LokalizacjaNowe Miasto

Ja czasem tam wpadam, jaki termin Ci odpowiada na Park Szczesliwicki?


  • 0

"Mistrzem się stajesz, nie rodzisz!"

"Veni Vidi Vici"


#25
Mr.BOOO

Mr.BOOO

    Brak

  • Użytkownik
  • 5 postów

O kurcze. Strasznie daleko... Myślałem o czymś blizszym tak naprawde xD  No ale jak już to któraś sobota. Może być ta za 2 tygodnie?  Ja  poszukuje kogoś, kto pomógłby mi zacząć trenować to na serio. Bo to co w domu robie nie wystarcza,  Która godzina pasowałaby ci? Rano? Wieczór? Może skontaktujmy się jakoś? SKype?


  • 0

#26
Merki

Merki

    Adi

  • Użytkownik
  • 39 postów
  • LokalizacjaWarszawa/ Gdańsk/ Lubań

Cześć. W ten weekend wracam na zimę do wawy i właśnie tak myślałem nad wspólnymi treningami głównie w soboty. Znajdzie się ktoś chętny? Od razu mówię że myślałem żeby nie ograniczać się tylko do kali ale zrobić też jakieś wypady na ściankę wspinaczkową albo poskakać na slacku. Co wy na to?


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych