Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

[Foto Temat] Kiedyś/Dziś


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
951 odpowiedzi w tym temacie

#1
RaVeN

RaVeN

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 20 postów
Witam!
Zastanawiam się i tworzę ten temat w nadziei, że ktoś dokumentuje swoje postępy fotkami i wrzuci tutaj jak wyglądał kiedyś i jak wygląda dziś.

Myślę, że to ciekawy pomysł żeby zmotywować ludzi, i żeby pokazać że efekty naprawdę są :)

Sam bym coś wrzucił, ale jestem w pracy i wrzucę coś jak będę w domu.

Niestety mam dokumentacje tylko na przestrzeni kilku miesięcy więc progres nie będzie tak mega widoczny, ale zawsze coś. Miałem fotki sprzed kilku lat, padł mi dysk na którym miałem wszystkie foty.

Mam nadzieje, że znajdą się tacy, którzy mają takie fotki jak wyglądali kiedyś i jak wyglądają dziś :)

Wrzucajcie jak macie :) Ja wrzucę koło 18 własne fotki.

PS. Mam nadzieje, że topik się rozkręci.
  • 0

#2
qwsdm

qwsdm

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 416 postów
Niestety ja nie mam żadnych fotek lecz chętnie zobaczę czyjś progres.
Chociaż zacznę robić zobaczmy co z tego wyjdzie:)
  • 0

#3
Bar-Man

Bar-Man

    Bodyweight, Bags, Bells & Barbells

  • Bywalec
  • 826 postów
  • LokalizacjaToruń
No to ja muszę sobie zrobić fotkę jak wyglądam dzisiaj żeby za rok wrzucić fotkę z widocznym postępem :D
  • 0

Najgorszą rzeczą którą mógłbyś spotkać na drodze samodoskonalenia to uczucie spełnienia.

http://kalistenikapo...y-odosobnienie/


#4
RaVeN

RaVeN

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 20 postów
Nie wiem czy to forum nie żyje, czy ludzie się wstydzą, ale zacznę pierwszy, mam nadzieje, że również pooglądam ludzi, którzy przeszli jakąś "transformacje"
Dołączona grafika

Po lewej: tak wyglądałem dopóki nie zacząłem ćwiczyć, czyli do marzec 2012 roku, zdjęcie po prawej jest z czerwca 2012 roku
  • 5

#5
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
Nieźle :D
Ja ćwiczę dopiero od miesiąca, więc się raczej pochwalić nie mam czym, ale zdjęcie "przed" już jest, więc spokojnie :D
  • 0
Shut up and get moving.

#6
qwsdm

qwsdm

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 416 postów
Raven w 4miesiące takie postępy?
Według jakiego planu jechałeś?
  • 0

#7
RaVeN

RaVeN

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 20 postów
4/5 miesieca taki progres, plan mam indywidualny, ukladac go pomagali mi ludzie z bodyweightculture i gymnasticbodies, rowniez duzo zaczerpnalem z ksiazki pt "building the gymnastic body", czyli ogolna zasada takiego workoutu, duzo cwiczen FBW, 5 powtorzen/4 serie. Oczywiscie workouty FBW to tylko 3/5 workoutow tygodniowo, 2 treningi typowo rozbudowywujace.

  • 0

#8
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów
Moze tez zaczne sobie robic zdjecia bo nigdy tego nie praktykowalem :)
  • 0
Dołączona grafika

#9
qwsdm

qwsdm

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 416 postów
Reven zarzucił byś plan.Męczę się od roku z rozbudowa ciała i jakoś nie zabardzo widzę efekty.
  • 0

#10
marski705

marski705

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 8 postów
hehe robienie fotek i porównywanie po określonym czasie to dobra metoda na ocene postępów. Sam nie stosowałem ale być może zacznę.

Gratuluje postępów! Tak z ciekawości- wcześniej cokolwiek ćwiczyłeś czy w marcu start?

Bardzo fajne są treningi siły statycznej z gimnastic bodies. Zacząłem stosować jakoś 2 mce temu-naprawdę spory progres siły.
  • 0
"Either you gonna give it your all or you gonna get bested in life.. every second you wait, every minute, every hour, every day- means that you're just that much further from the goal. The journey, the path to be the best- it all starts with just a single step"

#11
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Ok, więc ja wrzucę coś od siebie:) Zdjęcie sprzed roku, gdy jeszcze nie trenowałem i dwa zdjęcia "dzisiejsze", czyli efekty po roku treningu :) Szału nie ma ale i tak cieszy:)
  • 0

#12
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
I oczywiście motywuje do dalszej pracy nad sobą :)
  • 0

#13
qwsdm

qwsdm

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 416 postów
Efekty widać i są niezłe.
Klata ładnie już się formuje a plecy szerokie jak drzwi.
  • 0

#14
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Zahir podciąganie na drążku robi swoje. Lepszego ćwiczenia nie znam na V pleców. ;)
  • 0

#15
money

money

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 51 postów
Propsy :D

Lektura na hamak - Skazany na trening :D
  • 0

#16
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Chłopaki dzięki za miłe słowa. Money, to dokładnie był moment kiedy zacząłem czytać skazanego. Po tej lekturze postanowiłem wziąć się za trening. Zdjęcie z ukrycia wykonała moja żona :)
  • 0

#17
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
No ładnie ładnie :D Dalej robisz redukcję, czy wystarczy Ci obecny poziom?
  • 0
Shut up and get moving.

#18
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Sopel, myślę, że dopiero zaczynam tę przygodę :)
  • 0

#19
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Panie i Panowie, myślę że warto odświeżyć ten wątek, tym bardziej że przy okazji ostatnio wrzucanych przez Was filmów zauważyłem że większość z tych którzy je zademonstrowali ma naprawdę fajne sylwetki:) Zamieszczając tutaj swoje zdjęcia zrobicie naprawdę świetną reklamę kalisteniki. Będzie to też świetny punkt wyjścia do dyskusji na temat stosowanych przez Was planów treningowych i ich efektów.
  • 0

#20
mrsayso

mrsayso

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 85 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
To może podpiać ten temat troszkę wyżej a nie w off-topicach. Autentyczne zdjęcia transformacji ciała zawsze motywują :)


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych