Jump to content

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Photo

[Foto Temat] Kiedyś/Dziś


  • Please log in to reply
951 replies to this topic

#941
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1,017 posts
  • LokalizacjaSieradz

Widzę, że temat powoli umiera i brak nowych zdjęć, a to źle bo mnie to motywowało zapewne jak i wielu innych użytkowników i motywuje nadal. Pora rozruszać temat ponownie haha. :P Nie trenuję bazy, nie trenuję pod wygląd, jem wszystko i dużo, olewam dietę także nie można się spodziewać niczego konkretnego. ;)

 

175cm./65kg. (albo troszeczkę więcej, nie kontroluję xD)

 

Spoiler

  • 2

#942
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1,325 posts

Lepiej napisz jak ćwiczysz, a nie jak nie-ćwiczysz :-)


  • 0

Ja bym tu widział jeszcze tureckie wstawanie poparte ostrym wymachem !!! :D


#943
Bueno

Bueno

    May the force be with you!

  • Bywalec
  • 314 posts
  • LokalizacjaRzeszów

A to dorzucę się swoim foto. Odkąd zacząłem ćwiczyć taka zmiana. Aktualnego nie mam ale kroczek po kroczku tylko coraz lepiej. Ćwiczę obwodowo, pod siłę na diecie tłuszczowej. Osobiście jak na fakt, że totalnie nie skupiam się na wyglądzie jestem zadowolony, że takim torem się to toczy i idzie w satysfakcjonującą mnie stronę :)

ae15093004ea3132med.jpg


  • 1

#944
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1,017 posts
  • LokalizacjaSieradz

Jak na rok to fajna przemiana, ale bokserki wyżej, bo ani nie jesteśmy panienkami chętnymi na poganiacza ani gejami, więc... :P

 

Lepiej napisz jak ćwiczysz, a nie jak nie-ćwiczysz :-)

Statyka, nic więcej. Codzienne katowanie elementów, jedynie hefesto ćwiczę 2 razy w tygodniu. ;)


  • 0

#945
Bueno

Bueno

    May the force be with you!

  • Bywalec
  • 314 posts
  • LokalizacjaRzeszów

Jak na rok to fajna przemiana, ale bokserki wyżej, bo ani nie jesteśmy panienkami chętnymi na poganiacza ani gejami, więc... :P

1. pół roku
2. Doskonale wiem, dlatego tym bardziej nie powinny interesować Cię moje bokserki :)


  • 0

#946
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1,017 posts
  • LokalizacjaSieradz

1. pół roku
2. Doskonale wiem, dlatego tym bardziej nie powinny interesować Cię moje bokserki :)

Skoro chcę ocenić przemianę to oceniam i jak widzę na początku normalnie, a później jakbyś nie wiem co chciał udowodnić bokserki 10 cm niżej, masz rację nie jestem gejem więc niby powinno mnie to nie interesować i nie interesuje, po prostu widzę że coś jest nie tak xD i raczej reaguję "O ku*wa, mógłby sobie darować" niż jakoś inaczej. A co do czasu to nie spojrzałem na miesiące tylko tak kątem oka zerknąłem na rok, mój błąd. :P Jak na pół roku to tym bardziej bardzo fajne efekty. ;)


  • 0

#947
Bueno

Bueno

    May the force be with you!

  • Bywalec
  • 314 posts
  • LokalizacjaRzeszów

Skoro chcę ocenić przemianę to oceniam i jak widzę na początku normalnie, a później jakbyś nie wiem co chciał udowodnić bokserki 10 cm niżej, masz rację nie jestem gejem więc niby powinno mnie to nie interesować i nie interesuje, po prostu widzę że coś jest nie tak xD i raczej reaguję "O ku*wa, mógłby sobie darować" niż jakoś inaczej. A co do czasu to nie spojrzałem na miesiące tylko tak kątem oka zerknąłem na rok, mój błąd. :P Jak na pół roku to tym bardziej bardzo fajne efekty. ;)

Nie no w pełni rozumiem. Nic nie chce udowodnić, tak po prostu zrobiłem kiedyś zdjęcie aby było widać kontrast "wycinki" bo z nóg też mi trochę zeszło na tej tłuszczówce i zdjęcie ładnie to ukazało. Zdziwiła mnie tylko Twoja reakcja bo każdy tutaj wrzuca "pół nagie" fotki a Ty żeś mi się do bokserek doistalował :D Peace!


  • 0

#948
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1,325 posts

Bueno też kozacko!


  • 0

Ja bym tu widział jeszcze tureckie wstawanie poparte ostrym wymachem !!! :D


#949
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1,017 posts
  • LokalizacjaSieradz
Od sierpnia (poprzednie zdjęcia wtedy wstawiałem) przybyło troszkę siły, a sylwetka, jak zwykle. :P

https://zapodaj.net/...2e512d96a0e.png

https://zapodaj.net/...8e4d880434d.png
  • 2

#950
Krzepki Paweł

Krzepki Paweł

    "Jesteśmy tylko marionetkami własnego umysłu"

  • Bywalec
  • 341 posts

Nie mogłem się powstrzymać. Ty i goku ssj2. Znajdź 3 różnice.  :D
zQ2apGN.png
mYSUXCN.jpg


  • 1

#951
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1,325 posts

@iamtheweakone

Było mocarnie a jest bardzo mocarnie! Ekstra!

Klasyczne pytanie - jak ćwiczysz? jak jesz? masz gdzieś dziennik (to poproszę linka!) ?

 

:-)
 


  • 1

Ja bym tu widział jeszcze tureckie wstawanie poparte ostrym wymachem !!! :D


#952
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1,017 posts
  • LokalizacjaSieradz

Nie mogłem się powstrzymać. Ty i goku ssj2. Znajdź 3 różnice.  :D

Hahaha, nie oglądałem jeszcze, ale od jakiegoś czasu mam taki zamiar. Swoją drogą nic dziwnego, że niektórych to motywuje, fajne sylwetki mają w tym Dragon Ball'u. :D

 

@iamtheweakone

Było mocarnie a jest bardzo mocarnie! Ekstra!

Klasyczne pytanie - jak ćwiczysz? jak jesz? masz gdzieś dziennik (to poproszę linka!) ?

 

:-)

W tej kwestii niewiele się zmieniło, nadal ćwiczę głównie statykę, czyli hold pod drążkiem, pressy oraz podciąganie we front leverze, full planche, szerokie planche i pompki w straddle, hefesto i takie tam inne fajne ćwiczonka. Myślę, że to co jem nie ma aż takiego znaczenia, bo z tego co piszecie tutaj na forum (dowiedziałem się że kanapki z masłem, schabowym, żółtym serem i górą majonezu nie są zdrowe) to powinienem być jakiś ulany czy coś, nie wiem może kwestia tego, że mam 19 lat i mój metabolizm jest szybszy niż bolid F1. Jem wszystko co chcę i ile chcę, zawsze. Nie znam się na tych wszystkich dietach itp., bo jakoś nigdy mi taka wiedza potrzebna nie była więc nie edukowałem się w tym kierunku, co innego o treningu, bo o tym sporo wiem, ale wiedza o prawidłowym żywieniu to jakieś podstawy z których i tak nie korzystam. xD Ostatnio tak sobie myślałem jaki model odżywiania pasuje najbardziej do tego jak ja jem codziennie, jest to coś w stylu, dużo tłuszczu bo dają mi energię, sporo białka, najwięcej w dni nietreningowe żeby się porządnie regenerować, jem też dużo przed spaniem bo zawsze sobie oglądam albo czytam w nocy i szybko robię się głodny, więc muszę zjeść jeszcze przynajmniej pół godziny przed spaniem. :D Ale do rzeczy, węgli także jem średnio, znaczy się węgle to jem bo lubię słodycze itp. więc mimo wszystko wychodzi ich sporo w mojej "diecie".  Nie wiem czy jest sens pisania tutaj konkretów jak jem, bo hmm... mój sposób żywienia nie jest godny naśladowania tak mi się jakoś wydaję. Jak chcesz się mimo to czegoś dowiedzieć jeszcze to napisz na pw.

 

Sorki za tyle tekstu i dzięki za miłe słowa. ^^


  • 1




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users