Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

[Foto Temat] Kiedyś/Dziś


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
951 odpowiedzi w tym temacie

#41
Mateusz Drabik

Mateusz Drabik

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 69 postów
To cos ode mnie :) pierwsza fotka kadr z filmu kreconego rok temu w styczniu , druga chyba sierpień albo lipiec :) z cyklu comiesieczne fotki postępów . Z ostatnich miesiecy niestety nie mam , aparat zaniemógl :D

Dołączona grafika
  • 0

#42
Grzegorz

Grzegorz

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 188 postów
Serce rośnie do pracy jak widzi się takie postępy.
Od czerwca mniej więcej w odstępach miesięcznych robię fotki.
Myślę, że jak będzie co pokazać to i ja zagoszczę w tym temacie ;-)
  • 0
Aby być najlepszym, musisz być lepszym od samego siebie...

#43
Mateusz Drabik

Mateusz Drabik

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 69 postów
Hehe , no mnie bardzo zmotywowały co miesieczne zdjecia postepów :) Cwicze dopiero 5 miesiecy , najwieksze przyrosty były w pierwszych 3 , teraz tylko kosmetyka :D
  • 0

#44
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
tak na rozgrzewkę :cool:
jeszcze wtedy na siłownię chodziłem z rok czasu :P
20.09.2009 po 18h

  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#45
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Mateusz, brawo jestem pod wrażeniem. Dostałeś ode mnie repa. Faktycznie patrząc na Twoje postępy "serce roście" ;)

Grzegosz, myślę, że już możesz coś pokazać. W końcu chodzi o postępy a nie o ciała modeli:)

Hannibal, wrzuć proszę zdjęcie całości. Jeśli nie widać twarzy, nie wiadomo czyje to zdjęcie. Chciałbym żeby użytkownicy nie mieli wątpliwości, że zdjęcia są autentyczne.
  • 0

#46
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

Hannibal, wrzuć proszę zdjęcie całości. Jeśli nie widać twarzy, nie wiadomo czyje to zdjęcie. Chciałbym żeby użytkownicy nie mieli wątpliwości, że zdjęcia są autentyczne.

spokojnie wszystko w swoim czasie :P
muszę jeszcze odszkać kilka zdjęc z 2008 roku oraz zrobić na dzisiaj :P
a zdjęcie jest faktycznie moje :D jak pisałem z którego roku, wtedy miałem niski poziom tkanki tłuszczowej
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#47
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Hannibal, nie podważam Twojej wiarygodności. Chciałbym tylko żeby panowały jasne zasady. Wszyscy którzy do tej pory wrzucili zdjęcia pokazali swoje twarze, za co mam do nich niesamowity szacunek. Poza tym, że widać wtedy wiarygodność, to jeszcze mamy możliwość wzajemnego poznania się, co samo w sobie jest sympatyczne. Dlatego właśnie wrzuciłem swoje zdjęcia zarówno do tego wątku, jak i awatara:)
  • 0

#48
Mateusz Drabik

Mateusz Drabik

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 69 postów
Ciesze sie ze motywuje , teraz jest duzo lepiej , bo juz kilka miesiecy pozniej jest tez :) A moge powiedziec ze wczesniej cwiczylem pół roku na siłowni i 0 rezulatów .
5 miesiecy kalisteniki > pół roku siłki :D
  • 0

#49
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
No cóż co do siłowni mam podobne spostrzeżenia na własnym przykładzie:)
  • 0

#50
mrsayso

mrsayso

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 85 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
u mnie postępy nikłe ale są ;) ćwicze wg "Skazanego" od czerwca, od pierwszych poziomów "Swieża krew", bez przeskakiwania łatwiejszych. Myśle że teraz postepy bedą wieksze bo jestem na 5-6 poziomie, a tam siły potrzeba wiecej :)
  • 0

#51
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Jak ja bym chciał być taki szczupły... ;) Dobrze jest, pracuj dalej.!
  • 0

#52
mrsayso

mrsayso

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 85 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
walka o każdy dodatni gram :).. nie wiem co lepsze, zrzucać czy przybierać wagę :)
  • 0

#53
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
mmmmm ciasteczko . . . . . .<3
  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#54
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
zdjęcia robione kolejno:
pierwsze: 24-10-2012
drugie i trzecie: 12-12-2009
czwarte: 20-09-2009
piąte: 30-09-2008

2008 i być może 2009 jeszcze na siłownię chodziłem



  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#55
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów

zdjęcia robione kolejno:
pierwsze: 24-10-2012
drugie i trzecie: 12-12-2009
czwarte: 20-09-2009
piąte: 30-09-2008

2008 i być może 2009 jeszcze na siłownię chodziłem




Nawet Hanni niski poziom tkanki widać 6.
Sporo czasu musiałeś spędzić na siłowni? ile Hanni?
Pisałeś, że masz trochę fatu na brzuchu? Zapewne jak każdy :)
Trzymaj tak dalej :) jestem na plus
  • 0

#56
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

Nawet Hanni niski poziom tkanki widać 6.
Sporo czasu musiałeś spędzić na siłowni? ile Hanni?
Pisałeś, że masz trochę fatu na brzuchu? Zapewne jak każdy :)
Trzymaj tak dalej :) jestem na plus

około 1,5-2lat na siłce, no fat jest :P tylko od pępka do splotu słonecznego widać mięśnie, a poniżej pępka to już nie widać tych mięśni, taki brzuszek wypukły się pojawił :)

wiadomo, jak kali... się trenuje, to tylko siła,siła i siła, a rzeźba przy okazji wyjdzie czy inne aspekty :P
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#57
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Mrsayo, Hanniball, szacun, jestem pod wrażeniem!!! Repy poleciały:)
  • 0

#58
Mateusz Drabik

Mateusz Drabik

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 69 postów
Mrsayo przybierac na miesniach , zrzucać tłuszcz ! :D ja wyszedłem z 69 kg w 5 miesiecy do 76-7 kg , po zdjeciach widac gdzie sie wszystko rozlokowało :D

Hannibal , kawał kaloryfera , jakies zerwane miesnie były czy poprostu takie urosło ? :D

sheisbutterfly - same zdrowe chopy ! :)
  • 0

#59
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

Hannibal , kawał kaloryfera , jakies zerwane miesnie były czy poprostu takie urosło ? :D

jak na siłowni ćwiczyłem to dużo powtórzeń i czasami z obciążeniem robiłem brzuszki na ławce rzymskiej [głową w dół], czasami dochodziłem w jednej serii do 300 powtórzeń :P
po siłce jedynie w domu od czasu do czasu robiłem brzuszki

a jak przeczytałem skazanego, to zacząłem unosić nogi ze zwisu do pionu i dużo mi to dało, od razu uwypukliły się mięśnie, a czasami robię V na drążku, też dobrze to daje xD

o zerwanych mięśniach nie zrozumiałem :P

wg. tej strony ćwiczyłem i doszedłem raz do bodajże 306 powtórzeń w jednej serii, nogi pod meblem

http://twohundredsitups.com
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#60
Mateusz Drabik

Mateusz Drabik

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 69 postów
Chodziło mi o asymetrie brzucha , czy wynik kontuzji czy poprostu tak sie zrobiło ?
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych