Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Wyzwania. Kto dołączy?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

#1
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Siemka, może zrobimy jakieś długoterminowe wyzwania dla każdego uczestnika forum, by się wzajemnie motywować? Może jakaś ilość podciągnięć, czy nie bawicie się w to?
  • 0

#2
money

money

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 51 postów
Chętnie :D
  • 0

#3
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
Chętnie chętnie :D Tylko trzeba by je jakoś odpowiednio dopasować
  • 0
Shut up and get moving.

#4
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Za pół roku chcę dojść do pompki jednorącz według instrukcji ze "skazanego" (nogi wąsko). To moje wyzwanie. Kto następny?
  • 0

#5
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
Ja w sumie nie umiem ocenić co będzie dla mnie wystarczającym wyzwaniem i w jakim okresie czasu, jakieś propozycje?
Może podciągnięcie na jednej ręce, ale nie wiem w jakim okresie... Oczywiście mam na myśli możliwość zrobienia jednego takiego pull upa, a nie dojście do 10 kroku w Skazanym.
  • 0
Shut up and get moving.

#6
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów
Witam , z jednej strony extra pomysł ale z drugiej trochę już mniej ponieważ, każdy będzie chciał szybciej dojść do obranego celu jak najszybciej a według skazanego ... to nie o to chodzi. Wolniej, dokładniej i z lepszymi efektami. Ale pomysł mi się podoba:P
  • 0

#7
money

money

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 51 postów
2 miesiace na 3 dokładne na muscle upy ;D jak sie uda wrzuce filmik :D
  • 0

#8
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów

Witam , z jednej strony extra pomysł ale z drugiej trochę już mniej ponieważ, każdy będzie chciał szybciej dojść do obranego celu jak najszybciej a według skazanego ... to nie o to chodzi. Wolniej, dokładniej i z lepszymi efektami. Ale pomysł mi się podoba:P


Myślę że nie chodzi tu o gnanie z progressem, tylko o "nie opierdalanie się" ;P Poza tym to powszechna wiedza, że człowiek dużo lepiej pracuje gdy widzi przed sobą wyraźny cel.
  • 0
Shut up and get moving.

#9
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów


Witam , z jednej strony extra pomysł ale z drugiej trochę już mniej ponieważ, każdy będzie chciał szybciej dojść do obranego celu jak najszybciej a według skazanego ... to nie o to chodzi. Wolniej, dokładniej i z lepszymi efektami. Ale pomysł mi się podoba:P


Myślę że nie chodzi tu o gnanie z progressem, tylko o "nie opierdalanie się" ;P Poza tym to powszechna wiedza, że człowiek dużo lepiej pracuje gdy widzi przed sobą wyraźny cel.


tak o cel zgodzę się, ale jeżeli przykładowo są dwie osoby, wyznaczają sobie czas w jakim jakim wykonają pewne ćwiczenie to już jest "gnanie" jak to ująłeś :P ;)
  • 0

#10
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów



Witam , z jednej strony extra pomysł ale z drugiej trochę już mniej ponieważ, każdy będzie chciał szybciej dojść do obranego celu jak najszybciej a według skazanego ... to nie o to chodzi. Wolniej, dokładniej i z lepszymi efektami. Ale pomysł mi się podoba:P


Myślę że nie chodzi tu o gnanie z progressem, tylko o "nie opierdalanie się" ;P Poza tym to powszechna wiedza, że człowiek dużo lepiej pracuje gdy widzi przed sobą wyraźny cel.


tak o cel zgodzę się, ale jeżeli przykładowo są dwie osoby, wyznaczają sobie czas w jakim jakim wykonają pewne ćwiczenie to już jest "gnanie" jak to ująłeś :P ;)


też jestem tego zdania.

Moim celem jest osiągnąć półpodciągnięcia krok 8 czyli 2s8p najważniejszy. I wiadomo wielką szóstkę Paula.
  • 0

#11
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów
3 plynne, pelne Muscle Upy w do konca lipca :)
  • 0
Dołączona grafika

#12
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Słuchajcie. Żeby nie gnać z progresem proponuję żeby po osiągnięciu postawionych sobie celów wrzucić filmik. W ten sposób można będzie ocenić technikę, a tu niestety nic się nie przeskoczy. Jeśli ktoś nie zaliczy dokładnie wszystkich kroków, to nie zrobi poprawnie technicznie ćwiczenia które postawił sobie za cel.
  • 0

#13
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
A ja stawiam sobie za cel dojście do 10 poziomu w każdym ćwiczeniu ze Skazanego :)
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#14
Bar-Man

Bar-Man

    Bodyweight, Bags, Bells & Barbells

  • Bywalec
  • 826 postów
  • LokalizacjaToruń

A ja stawiam sobie za cel dojście do 10 poziomu w każdym ćwiczeniu ze Skazanego :)

.. bezterminowo :D
  • 0

Najgorszą rzeczą którą mógłbyś spotkać na drodze samodoskonalenia to uczucie spełnienia.

http://kalistenikapo...y-odosobnienie/


#15
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Heh, tu nie chodzi o gnanie. ;) Na pewno nie robimy tego na odwal :P Wyznaczmy sobie cel i do niego dążmy. Zahir11 - mogę dołączyć. ;) Pompka na jednej ręce z wąskimi nogami. Wchodzę w to. ;) I nie kto pierwszy te lepszy. ;) Zadania nie mają limitu czasowego. ;) A tak, by się motywować.
  • 0

#16
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
Dobra, u mnie to będzie muscle up. Po dzisiejszej próbie zrobienia go z wyskoku na drążku ok. 1,40m nad ziemią i całkowitej klapie stwierdziłem, że trzeba popracować nad tym :D
Myślę, że ćwiczenia Wade'a bardzo w tym pomogą, a jako że wyzwanie jest spoza treningu wielkiej szóstki, nie będzie mnie korcić do "gnania" - siły szybciej nie przybędzie.
  • 0
Shut up and get moving.

#17
weyer

weyer

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 62 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
1,40 ? Myślę, że musisz popracować nad wysokością drążka ;)
Krok mistrzowski w podciąganiu - to będzie moje wyzwanie, powiedzmy, że do końca września :D
  • 0

#18
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
To startujemy Panowie.
  • 0

#19
Ratnik

Ratnik

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 27 postów
A ja od siebie proponuję takie wyzwanie:
A)Próg początkowy:1x50 pompek
B)Próg średniozaawansowany:1x75 pompek
C)Próg mistrzowski:1x 100 pompek
  • 0

#20
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów
Przekorczylem prog mistrzowski z rok temu :P odkad zaczalem sie bawic w wariacje roznych pompek juz nie daje rady powtorzyc tej setki
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych