Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Rzeźba brzucha a Skazany


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1
Tymbark

Tymbark

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 33 postów
Witam ;)
Wracam po krótkiej przerwie związanej z kontuzją.
Znowu mam wielkie zasoby energii którym samo "odosobnienie" nie jest w stanie sprostać :D Po treningu nadal mam maaasę energii :)
Chciałbym zacząć sobie robić brzuch :) Bardziej zależy mi na rzeźbie aniżeli na sile i tutaj moja prośba, znalazłem MASĘ ćwiczeń jednak nie jestem w stanie wybrać tych najlepszych na rzeźbę. Mógłby ktoś zarzucić jakimś dobrym (najlepiej przetestowanym na sobie) systemem ?
  • 0

#2
aquaknight

aquaknight

    aqua

  • Użytkownik
  • 366 postów
Mi się robi pokaźny kaloryfer, już naprawdę to nie jakiś bojler, a robię tylko te cholerne wznosy nóg :) :D
Możesz spróbowac a6w - chyba każdy to zna. Jednak szybko się nudzi i żmudnie się robi :/ Nie słyszałem, żeby wiele osób zrobiło pełne 42 dni - ja sam zrobiłem niegdyś 27 :/
  • 0

#3
Tymbark

Tymbark

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 33 postów
Również widzę poprawę po wznosach jednak jako że po treningu pozostaje mi sporo energii chciałbym niejako wspomóc brzuszek dodatkowymi ćwiczeniami ;) Oczywiście znam a6w. Robiłem go przez kilkanaście dni jeszcze na długo przed przed poznaniem kalisteniki, jednak jak już wspomniałeś jest straaasznie nużący :P Jeżeli nie znajdę alternatywy to pozostaje mi powtórna próba przebrnięcia przez Weidera :P
  • 0

#4
BlackHeart

BlackHeart

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 119 postów
Sam może ze względu na poziom tkanki tłuszczowej nie mam bardzo widocznego kaloryfera (coś tam może widać jak napnę) to jednak uważam swoją sekcje środkową za stosunkowo silną. A6W robiłem i kończyłem w całości 3 razy. Według mnie daje efekty tylko rzeczywiście jest trochę żmudne. Polecam ABS2 (na dalszych poziomach daje po tyłku), a jak ktoś ma wystarczająco dużo siły to może robić ćwiczenia z kółkiem rehabilitacyjnym :
np:
(mnie coś takiego wykańcza)
Tak naprawdę to brzuch robi się w kuchni ;) To co jesz i w jakich ilościach ma niestety wpływ na to jak wyglądasz. 60% to dieta, 30% ćwiczenia, a 10% to geny i inne takie.
  • 0
Dum spiro, spero!

#5
Tymbark

Tymbark

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 33 postów
Z tym kółkiem to mnie zaciekawiłeś :D
Czy stawy barkowe nie dostaną przypadkiem ostro po dupie?
Ćwiczył ktoś z tym może na dłuższą metę ?

To o jedzeniu to chodzi o tkankę tłuszczową "zakrywającą" kaloryferek? Jestem chudy pomimo wpierdzielania za dwóch :P Sam się dziwie gdzie mi się to wszystko mieści :P
  • 0

#6
BlackHeart

BlackHeart

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 119 postów
Kiedyś ćwiczyłem tym kółeczkiem częściej, jakieś 4 razy tygodniowo. Z barkami było w porządku. Teraz bawię się tym zaledwie raz tygodniowo (bo i tak mam już za dużo ćwiczeń na brzuch). Możesz sobie kupić w pierwszym lepszym sklepie sportowym za małe pieniądze. Tylko jak zaczniesz ćwiczyć to najpierw ćwicz z kolan a dopiero potem ze stania. Ćwiczenie jest trudniejsze niż się wydaje.
Nie odpowiadam za wybite żeby przy upadku ;).
  • 0
Dum spiro, spero!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych