Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Rosja jako stan umysłu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1
BlackHeart

BlackHeart

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 119 postów
Same ćwiczenia może nie robią takiego wrażenia jak miejsce w którym są wykonywane...

Przynajmniej upadek byłby bezbolesny ;)
  • 0
Dum spiro, spero!

#2
BigBen

BigBen

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 6 postów
No takie rzeczy tylko w Rosji ;p ale trzeba przyznać że są nieźli.Chciałbym umieć chociaż połowę tego co oni robią ;D.
  • 0
-----------------------------------------------------------------------
Moje motta:
Po dobrym treningu relaksująca kąpiel se nalezy ;d
Zrób dzisiaj to co masz zrobić jutro, będziesz spał spokojnie, i jutro będzie wolne ;p

#3
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Zdarzało mi się często bywać w Rosji i na Ukrainie. Kalistenika jest tam niesamowicie popularna. W wielu parkach, nad rzekami itp. są place zabaw i trenuje tam mnóstwo osób w różnym wieku. Osobiście widziałem kilku panów koło 60 którzy zrobili na mnie niesamowite wrażenie swoją kondycją i siłą. Dlatego ciężko zrobić na Rosjanach wrażenie zwykłym filmikiem i trzeba kombinować z wysokością;)
  • 0

#4
dragon

dragon

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 109 postów
Jedno co mi przychodzi na myśl to, to, że jakby powołać połowę Rosji i Ukrainy do wojska, to gdzieś po półrocznym szkoleniu byliby doborowymi komandosami gotowymi podbić świat :)
  • 0

#5
BlackHeart

BlackHeart

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 119 postów
A biorąc pod uwagę nasze zaszłości historyczne to ich pierwszym celem będzie Polska właśnie...
Trzeba trenować dwa razy ciężej chłopaki ;)

  • 0
Dum spiro, spero!

#6
money

money

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 51 postów


czy ja wiem czy oni sie nadają na kommando :D
  • 0

#7
dragon

dragon

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 109 postów
pomysłowi, niezłowni, bezpośredni, umieją się dostosować do warunków otoczenia ;) Idealni żeby zostać Rambo :D
  • 0

#8
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa

Same ćwiczenia może nie robią takiego wrażenia jak miejsce w którym są wykonywane...


Posłużę się cytatem mojego kolegi: "Ciężko to oceniać... ale od tego są nagrody Darwina" :)
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych