Jump to content

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Photo

Warszawa - miejsca do trenowania


  • Please log in to reply
84 replies to this topic

#21
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1,598 posts
  • LokalizacjaWawa
A może coś na Gocławiu znacie?
Wydaje mi się, że drążki do podciągania widziałem w Parku Młocińskim. Tam jest jakąś ścieżka zdrowia.
Jak będę tam na rowerze to się rozejrzę i postaram się foty cyknąć.
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#22
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1,598 posts
  • LokalizacjaWawa
W Młocinach jeszcze nie byłem ale przeglądając sieć znalazłem takie dwie informacje o placach. Może ktoś potwierdzić?
Aleja Wyścigowa 4 (na mapce trzeba zobaczyć)
ul. Broniwoja
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#23
Boban

Boban

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 38 posts
Na googlu niby nic się nie da wypatrzeć z góry; p Jutro może przejdę się na Wyścigową, bo to kawalunio ode mnie.

Natomiast tak wygląda kawałek ścieżki zdrowia w Lesie Kabackim (ok. 20 minut z buta od metra)

[attachment=36]
[attachment=37]
[attachment=38]
[attachment=39]
[attachment=40]

Jak na razie Szczęśliwice dalej dla mnie prowadzą pod względem atrakcyjności, tylko brakuje tam poręczy ze Skry i obręczy z Lasu Kabackiego ;p

[Edit: 12:42]
Byłem właśnie na wyścigowej. Rzeczywiście jest tam plac zabaw, tylko możesz tam polepić babki z piasku ze swoim dzieckiem ;p
  • 0
--------------------------------

"Jeśli nie chcesz mieć swego udziału w klęskach, nie będziesz go miał również w zwycięstwach."

„Jest w świecie jeden czynnik, z którym się nikt w swoich planach i w swoim działaniu nie liczy, a przez który wszystko się może rozbić, zawieźć, popsuć – to głupota ludzka”

#24
KABUM

KABUM

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 373 posts
Rewelacja w tym Lesie Kabackim - strasznie mi się podoba takie miejsce. Nie spodziewałem że takie coś jest w wawce a metrem to moment tam można dojechać. Boban jak będziesz w Szczęśliwicach to zrób fotki bo jestem ciekawy pod jakim względem tam jest jeszcze lepiej niż w Lesie Kabackim :)
  • 0

www.sportymiejskie.pl - Aktualności sportowe, wydarzenia sportowe, relacje z niszowych sportów.

 

 


#25
Bouq

Bouq

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 1 posts
Znacie może jakaś miejscówkę w okolicach Wawra?
  • 0

#26
Boban

Boban

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 38 posts
Szczęśliwice, wrzucam zdjęcia tylko tego, z czego korzystam :) Dodatkowo są tam różne prowizoryczne maszyny, przeznaczone bardziej do rozruszania emerytów (sry za paluchy na fotach, zbyt jasno i nic nie widziałem na wyświetlaczu;p)

[attachment=44]
[attachment=45]
[attachment=46]
[attachment=47]
[attachment=48]
  • 0
--------------------------------

"Jeśli nie chcesz mieć swego udziału w klęskach, nie będziesz go miał również w zwycięstwach."

„Jest w świecie jeden czynnik, z którym się nikt w swoich planach i w swoim działaniu nie liczy, a przez który wszystko się może rozbić, zawieźć, popsuć – to głupota ludzka”

#27
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1,598 posts
  • LokalizacjaWawa

Znacie może jakaś miejscówkę w okolicach Wawra?


Chyba ciężko tu o takie atrakcje. Na Gocławiu też nic nie znalazłem :(

Szczęśliwice, wrzucam zdjęcia tylko tego, z czego korzystam


Fajna miejscówka. Szkoda, że tak daleko ode mnie :(
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#28
Jaco

Jaco

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 37 posts


Znacie może jakaś miejscówkę w okolicach Wawra?


W lasku między Łysakowską a Józefa Strusia a dokładnie na przedłużeniu Karpackiej jest ścieżka zdrowia ze wszystkim czego potrzeba ( sprzęt jak w Lasku Kabackim ). Sprzęt nie jest oblegany i jest w dobrym stanie.
  • 0

#29
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1,598 posts
  • LokalizacjaWawa

W lasku między Łysakowską a Józefa Strusia a dokładnie na przedłużeniu Karpackiej jest ścieżka zdrowia ze wszystkim czego potrzeba ( sprzęt jak w Lasku Kabackim ). Sprzęt nie jest oblegany i jest w dobrym stanie.


Ooo super - trzeba będzie wypróbować!
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#30
Tyczkemp

Tyczkemp

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 3 posts

A może coś na Gocławiu znacie?
Wydaje mi się, że drążki do podciągania widziałem w Parku Młocińskim. Tam jest jakąś ścieżka zdrowia.
Jak będę tam na rowerze to się rozejrzę i postaram się foty cyknąć.


Ja niczego na Gocławiu fajnego nie widziałem; przy jeziorku jest trochę sprzętu ale słabo to wygląda. Otwarta siłownia dla emerytów, tak bym to określił :D.


  • 0

#31
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1,598 posts
  • LokalizacjaWawa


A może coś na Gocławiu znacie?
Wydaje mi się, że drążki do podciągania widziałem w Parku Młocińskim. Tam jest jakąś ścieżka zdrowia.
Jak będę tam na rowerze to się rozejrzę i postaram się foty cyknąć.


Ja niczego na Gocławiu fajnego nie widziałem; przy jeziorku jest trochę sprzętu ale słabo to wygląda. Otwarta siłownia dla emerytów, tak bym to określił :D.


No, właśnie... pozostają place zabaw.
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#32
Tomek

Tomek

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 10 posts
Dzięki za fajne miejsca Panowie :) .
Tak się zastanawiam - jakieś miejscówki po tej gorszej stronie Wisły? Gdzieś na Pradze na przykład?:rolleyes:
  • 0

#33
Konto usunięte

Konto usunięte

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 316 posts
Na szczęśliwicach można zrobić kompleksowy trening. Mamy tutaj kilka drążków, różnych podpórek, stojaków itp urządzeń siłowych.

Jak ktoś chce się ustawić na trening to zapraszam!
  • 0

#34
Boban

Boban

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 38 posts
https://maps.google....sp=0&sz=19&z=19 co prawda typowy plac zabaw i sam tam nie ćwiczyłem, ale kolega korzysta kiedy może i mówi, że praktycznie wszystko idzie tam zrobić, tylko ludzie czasem dziwnie się patrzą z okien ;p
  • 0
--------------------------------

"Jeśli nie chcesz mieć swego udziału w klęskach, nie będziesz go miał również w zwycięstwach."

„Jest w świecie jeden czynnik, z którym się nikt w swoich planach i w swoim działaniu nie liczy, a przez który wszystko się może rozbić, zawieźć, popsuć – to głupota ludzka”

#35
KABUM

KABUM

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 373 posts
To są ludzie zamuleni życiem którzy zamiast ruszyć dupę z mieszkania wolą siedzieć i przyglądać się z okien ;)
  • 0

www.sportymiejskie.pl - Aktualności sportowe, wydarzenia sportowe, relacje z niszowych sportów.

 

 


#36
tompal09

tompal09

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 2 posts
Witam, przeczesywałem internet w poszukiwaniu fajnych miejsc do ćwiczeń w wawie i trafiłem na wasze forum. Fajnie, że jest jeszcze trochę osób interesujących się prawdziwymi ćwiczeniami a nie tylko relaksem na siłce. Z ciekawszych miejsc mogę jeszcze polecić obiekty WATu na Bemowie, wstęp jest wolny od ulicy Alberta Einsteina, jest tam prawie wszystko, drążki poręcze, drabinki, ławki, OSF, bieżnia, teren jest otwarty praktycznie każdy może tam wejść:)
  • 0

#37
Tyczkemp

Tyczkemp

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 3 posts

Witam, przeczesywałem internet w poszukiwaniu fajnych miejsc do ćwiczeń w wawie i trafiłem na wasze forum. Fajnie, że jest jeszcze trochę osób interesujących się prawdziwymi ćwiczeniami a nie tylko relaksem na siłce. Z ciekawszych miejsc mogę jeszcze polecić obiekty WATu na Bemowie, wstęp jest wolny od ulicy Alberta Einsteina, jest tam prawie wszystko, drążki poręcze, drabinki, ławki, OSF, bieżnia, teren jest otwarty praktycznie każdy może tam wejść:)


Potwierdzam, na WATcie jest wszystko + bieżnia plus małpi gaj( taki wojskowy tor przeszkód).

Pozdro.

  • 0

#38
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 posts
W ostatni wekend odkrylem nowa miejscowke. Park obok Sadyba Best Mall. Nie wiem dokladnie jak sie nazywa ale ma chyba przy wejsciu tabliczke "Sadyba Park" czy cos takiego. Kawalek w glab jest boisko do koszykowki, stoly pingpongowe i plac zabawa ktory jest tez wyposazony w drazek, porecze rownolegle, laweczke do brzuszkow i takie zawieszona kola, dzieki czemu moza sobie urozmaicic podciaganie chwytem mlotkowym. I na najlepsze, ze ma podloge taka miekka jak na nowych placach zabaw dzieki czemu mozna pobawic sie w jakies kosmiczne wariacje pompek bez strachu ze wyryjemy o beton :) Jak znajde na mapie albo tam jeszcze bede zapodam foty.
  • 0
Dołączona grafika

#39
kegein

kegein

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 2 posts
To mój pierwszy post więc witam wszystkich ! :)

Odwiedziłem dzisiaj park im. Matki Mojej i strzeliłem kilka zdjęć tamtejszego sprzętu, dla osób mieszkających po prawej stronie wisły (gocław, saska kępa, wawer) to chyba najlepsza miejscówka. W zasadzie jest to kopia tego co znajduje się w Lesie Kabackim.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us
  • 0

#40
tompal09

tompal09

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 2 posts
Byłem dzisiaj w powyższym parku i rzeczywiście bardzo fajny sprzęt zaledwie 6 km od Gocławia, można zarówno rowerem jak i biegiem szybko podskoczyć i przypakować. Jest trochę więcej sprzętu niż zamieszczono na zdjęciach:) 
[attachment=104]
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users