Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Gimnastyka Sportowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1
Barkes

Barkes

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 259 postów
Trenuje ktoś lub może powiedzieć coś ciekawego na temat tej dyscypliny? Od kiedy bardzo polubiłem trening z własną masa ciała, znajduję w tym pasję którą chciałbym ciągnąć długi czas. Myślę właśnie o gimnastyce sportowej lecz pojawiają się wątpliwości że jestem już za stary na to. W końcu 17 lat w tym roku, to już może stanowić pewną przeszkodę. Jaka jest wasza opinia?
  • 0

#2
gsmt

gsmt

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 137 postów
No na zawody to stanowczo jestes za stary :D ale amatorsko mozesz probowac, jednak jest to o wiele ciezszy kawalek chleba niz sie wydaje.
  • 0

#3
Barkes

Barkes

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 259 postów
jak coś jeszcze mam w planach pożyć parędziesiąt lat, nie można nikogo skreślać :)
  • 0

#4
gsmt

gsmt

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 137 postów
Ja Cie nie skreslam ale chodzi o to ze zawodowi gimnastycy zaczynaja w wieku 4 lat. Z tego co wycztalem masz 16 lat wiec jestes jeszcze mlody :D
  • 0

#5
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Ja zaczynałem w wieku 19 lat, a jesli chodzi o gimnastyczne elementy, to mogę tu założyc dziennik jak się zmagam z nimi. ;) Na facebook'u mam. ;) A regularnie ćwiczę od 19 września. ;)
  • 0

#6
Barkes

Barkes

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 259 postów
Udostepniaj krzysiek
  • 0

#7
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Na początek ogólny schemat treningowy. https://www.facebook...266300490114392 polubcie przy okazji. ;) Założę tutaj temat.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych