Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Gdzie się podziali tamci użytkownicy...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#1
Krzepki Paweł

Krzepki Paweł

    "Jesteśmy tylko marionetkami własnego umysłu"

  • Bywalec
  • 341 postów

IU22CUU.jpg
 
Byt w postaci naszego forum był dźgany tak wiele razy, aż wreszcie padł i dogorywa teraz sklejony z ziemią przez własną posokę, czekając aż jakaś siła wyższa przystanie przy nim, zwracając na niego swoją uwagę. Pytanie tylko, czy po to, żeby go dobić, czy może podarować cudowne lekarstwo na zaistniały marazm?
 
Za każdym razem jak chcę tutaj wejsć to antywirus mnie ostrzega o tym, że strona jest phishingowa, do tego połączenie nie jest szyfrowane. Nic dziwnego, że ludzie omijają to miejsce szerokim łukiem (choć w sumie mamy całkiem sporą liczbę gości).

 

Jak myślicie, jest jeszcze jakaś nadzieja?


  • 0

#2
tm_

tm_

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 146 postów

Goście to pewnie boty + ludzie, którzy szukali czegoś w Internecie na temat treningu i tutaj wpadli.

 

A co do przyszłości strony to wszystko zostało już napisane. Aktualnie jest to żywy trup i kwestia czasu aż zostanie zamknięta. Gdyby jakiś admin tutaj wpadał i relacjonował sytuację to może byłaby nadzieja. Dla mnie osobiście pierwszym gwoździem do trumny była sytuacja niemal sprzed roku, gdy strona została zablokowana na ponad 2 miesiące. Już nie chodzi mi o brak dostępu, ale brak jakiejkolwiek informacji ze strony władz na ten temat. Po tej akcji wiele osób odeszło i już nie wróciło.

 

Ja wchodzę z ciekawości raz na jakiś czas i raczej będę wchodził dalej. A jak zamkną to trudno. Na początku ciężko było się przyzwyczaić do tej myśli, ale teraz to nie ma co dramatyzować. Wiele for umiera, a to do swojego wygaszenia nas przyzwyczaja od dawna. Koniec końców trenować i tak nie przestaniemy, a wiedzę zawsze można zarchiwizować, do czego wszystkich (jeszcze) czytających tego posta namawiam.

 

Forum swoją rolę spełniło, zaszczepiło w wielu ludziach chęć do treningu i rozszerzyło im horyzonty, więc może odejść, skoro nie ma już ludzi, którzy byliby w stanie je prowadzić tak jak dawniej.


  • 0

#3
Krzepki Paweł

Krzepki Paweł

    "Jesteśmy tylko marionetkami własnego umysłu"

  • Bywalec
  • 341 postów

Zgadzam się ze wszystkim co napisałeś, ale tak sobie myślę, że kurde no skoro kiedyś to forum mogło być w miarę popularne i żywe to teraz, kiedy parcie na trening i bycie "fit" (nie lubię tego słowa haha) jest jeszcze większe to teoretycznie i ludzi powinno być więcej.

 

To jest coś takiego, że jak już jest trochę ludzi to kolejni przychodzą bo widzą, że forum żyje. Taki efekt kuli śnieżnej. A jak jest mało to będzie coraz mniej bo ludzie nie chcą przesiadywać na czymś co kończy żywot i jest to takie trochę błędne koło.

 

Zdecydowanie zaczęło się to wszystko od momentu gdzie strona była niedostępna przez bardzo długo i w pewnym momencie można było wykupić nazwę za parędziesiąt złotych. Żeby dowiedzieć się co się dzieje musiałem samemu napisać na fanpage naszego forum. Tak jak mówisz, wtedy większość ludzi odeszła.

 

Nadzieja byłaby, gdyby administracji bardziej zależało na popularności tego forum. Jesteśmy nawet na tylnej stronie okładki skazanego na trening C-mass. Ale rozumiem poniekąd nieco bierne podejście założycieli bo przecież za hosting trzeba płacić, a forum zysków raczej żadnych nie przynosi, albo znikome.

 

Wszyscy mają swoje sprawy i życie leci dalej, ale trochę szkoda by było, gdyby forum się zmarnowało, bo lubiłem sobie wieczorami poczytać tematy/posty/dyskusje prowadzone przez użytkowników tego forum.


  • 0

#4
Vniveri25

Vniveri25

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 38 postów

Co do tego wirusa, zgłaszałem to już i administracja miała to sprawdzić, widocznie to olali bo też mam od roku gdzieś ten problem. Kiedyś z wielką chęcią wchodziłem na to forum bo było świetne, artykuły i wszystko no uwielbiałem to forum, czasem wchodze z sentymentu ale niestety prawda jest taka ,że to forum jest martwe. Ja osobiście przeniosłem się na zareklamowane tutaj kiedyś przez kogoś forum ------ bo tam administracja dba cały czas o tą społeczność i widze w tym forum spory potencjał. Pozdrawiam i wybaczcie reklame, ale chciałbym żeby znowu istniała jakaś fajna społeczność kalisteniczna


Użytkownik Orel edytował ten post 16 maja 2019 - 14:08
Sorki, ale proszę nie robić tutaj rekalm.

  • 0

#5
Krzepki Paweł

Krzepki Paweł

    "Jesteśmy tylko marionetkami własnego umysłu"

  • Bywalec
  • 341 postów

@up O, nie wiedziałem o tym forum. Dzięki za info! :)

Zobaczymy, może jeszcze kp.pl odżyje... kiedyś.


  • 0

#6
tm_

tm_

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 146 postów

Skoro nawet takie niegdyś molochy jak max3d.pl umierają to co dopiero nasze forum. Znak czasów.


  • 0

#7
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Niestety kwestia forum to już najpewniej sprawa zamknięta, choć chciałbym aby było inaczej. Mam duży sentyment do tego portalu, tym bardziej że rozwijałem się wraz z nim.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#8
Salute!

Salute!

    Salute!

  • Zasłużony
  • 1 391 postów

Czyli co, do zamkniecia?


  • 0

#9
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Trudno stwierdzić, nie do mnie należy ta decyzja. Ale trudno będzie to odratować.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#10
Salute!

Salute!

    Salute!

  • Zasłużony
  • 1 391 postów

To do kogo? Sytuacja bez sensu, mozna to postawic na nogi ale komus musi sie zechciec. Niedawno lazil tu taki jeden i zbieral ludzi na jakies forum, wiec chyba mozna.


  • 0

#11
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

@Salute! Ja osobiście nigdy nie zajmowałem się stroną techniczną, skupiałem się na merytoryce. Kwestiami informatycznymi zajmował się bardziej Orel, stąd nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytania z zakresu dalszej egzystencji strony. Z mojego punktu widzenia szkoda wiedzy i doświadczenia użytkowników, głównie ten aspekt jest dla mnie nie do przyjęcia.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#12
Salute!

Salute!

    Salute!

  • Zasłużony
  • 1 391 postów

No i co ten orel, kiedy ma zamiar przestac placic za domene i serwer? Moze chce to sprzedac?

 

 

Bo jak ma to tak zdechnac to szkoda tego pisania, troche osob udalo mi sie wyprowadzic na prosta.


  • 0

#13
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
Salute! Moj mentorze żywieniowy :)

Pablo a co z sensejem? Od placil za serwer i zajmowal sie tymi kwestiami. Ja niestety tylko banowalem ludzi i pisalem posty :)

Czas wejsc na facebooka po latach i sprawdzic co z nimi.
  • 0

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#14
SenseJLF

SenseJLF

    Administrator

  • Administrator - Boss

  • 262 postów
  • LokalizacjaSzczytno

Ja Was tu wszystkich widzę :P 

To może w dużym skrócie napiszę co i jak ...
1.Właścicielem Kalistenika Polska dalej jestem ja i to się nie zmienia jak na razie mimo wielu zapytań odnośnie sprzedaży.
2.Tak! Będę opłacał serwer i domenę do kiedy będę żył bo tak jak ktoś wyżej napisał "szkoda wiedzy która tu jest"
3.Alert wirusowy wyskakuje ponieważ nie stać mnie na wykup licencji i postawienie nowego forum z zachowaniem postów.

4.Była próba budowa nowego forum i portalu jednak firma która się tym zajęła wykręciła nas na ok 5 k i projektu brak.

5.Forum umarło przez np. takie akcje jak wyżej tj . www.jakiesforum.pl chodźcie tam .... nie mam nic przeciwko temu i nie raz wspierałem inne fora.

6.Forum umarło ze względu trochę przez moje życie prywatne więc większość winy biorę na klatę (przeżyłem rozwód to i to przeżyje ;)
7.Jeżeli macie jakieś pomysły jak to ożywić to jestem otwarty na propozycje.

P.S. Jestem bardzo miło zaskoczony Waszą reakcją ;) Chyba czas wrócić do gry bo jak już Powadzi fejsa odpala i mnie atakuje to znaczy że jest grubo ;) 


  • 0

Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

 


#15
Salute!

Salute!

    Salute!

  • Zasłużony
  • 1 391 postów

Ok. zatem jaki jest plan? Normalne jest, ze w erze glupoty zwiazanej ze smartfonami i mesendzerem fora staja sie mniej uczeszczanymi miejscami bo nie mozna gdaca w realtime. Ale tutaj mozna prowadzic rozmowe wychdzac nawet na tydzien i wrocic do tematu albo przeczytac rozmowe sprzed roku z kluczowymi informacjami. Na fb itp przez tydzien gowno i milion emotek zaleje kazdy temat w dzien, po tygodniu juz nie ma czego szukac.

Nawet forum gimnastycy zdechlo i pies z kulawa noga tam nie zaglada oprocz spambotow. Z tego co wiem, tez fejsbuczek im zlasowal mozgi, smutno to wyglada.

Jak forum bedzie istniec to dobrze, na fb mozna oglosic reaktywacje.


  • 0

#16
SenseJLF

SenseJLF

    Administrator

  • Administrator - Boss

  • 262 postów
  • LokalizacjaSzczytno

Salute plan jest taki że muszę uzbierać kasę na wykup licencji i jak to ogarnę mogę ogłaszać reaktywacje bo inaczej to nic nie da .... ogłoszę reaktywację a ludzie wchodzący będą mieli alert antywirusa to wiesz to nie zadziała 


  • 0

Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

 


#17
Salute!

Salute!

    Salute!

  • Zasłużony
  • 1 391 postów

Ja tam nie mam zadnego alertu, wiec nie wiem jak to wyglada.

Ta licencja to na co ma byc?


  • 0

#18
SenseJLF

SenseJLF

    Administrator

  • Administrator - Boss

  • 262 postów
  • LokalizacjaSzczytno

Ja tam nie mam zadnego alertu, wiec nie wiem jak to wyglada.

Ta licencja to na co ma byc?

 

No właśnie na to że jednym wyskakuje alert wirusowy innym nie


  • 0

Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

 


#19
rafał35

rafał35

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 80 postów
Mi również nie wyskakuje żaden alert.
Miło mi Was Panowie znowu tutaj widzieć.
Aby częściej . Pozdrawiam wszystkich pasjonatów ruszania dupska z kanapy.
  • 0

#20
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 134 postów
Witajcie spowrotem sportowe świry! :D
Z tego co pamiętam to było na tym forum kilku informatyków, więc któryś może zająłby się sprawą wirusów, malware czy co tam jest pro bono? Admin ma maile użytkowników jeśli prywatna wiadomość na stronie by nie docierała, myślę że spróbować nie zaszkodzi. Fajnie byłoby wrócić, mimo iż ja osobiście z kalistenika się troche pokłóciłem i nie ćwiczę jej na codzien, ale społeczność jaka tu była za czasów świetności była na prawdę wyjątkowa a dyskusje miały wpływ na na prawdę duża ilość ludzkich rozumow. Ale sprawa jest już na tyle poważna, że same chęci i modlitwy forum nie odbudują. Pozdro ;)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych