Skocz do zawartości

Nasze strony:

Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Gdzie się podziali tamci użytkownicy...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

Krzepki Paweł

Krzepki Paweł

"Jesteśmy tylko marionetkami własnego umysłu"

• Bywalec
  • 321 postów

IU22CUU.jpg

Byt w postaci naszego forum był dźgany tak wiele razy, aż wreszcie padł i dogorywa teraz sklejony z ziemią przez własną posokę, czekając aż jakaś siła wyższa przystanie przy nim, zwracając na niego swoją uwagę. Pytanie tylko, czy po to, żeby go dobić, czy może podarować cudowne lekarstwo na zaistniały marazm?

Za każdym razem jak chcę tutaj wejsć to antywirus mnie ostrzega o tym, że strona jest phishingowa, do tego połączenie nie jest szyfrowane. Nic dziwnego, że ludzie omijają to miejsce szerokim łukiem (choć w sumie mamy całkiem sporą liczbę gości).

Jak myślicie, jest jeszcze jakaś nadzieja?

• 0

tm_

tm_

Advanced Member

• Użytkownik
  • 141 postów

Goście to pewnie boty + ludzie, którzy szukali czegoś w Internecie na temat treningu i tutaj wpadli.

A co do przyszłości strony to wszystko zostało już napisane. Aktualnie jest to żywy trup i kwestia czasu aż zostanie zamknięta. Gdyby jakiś admin tutaj wpadał i relacjonował sytuację to może byłaby nadzieja. Dla mnie osobiście pierwszym gwoździem do trumny była sytuacja niemal sprzed roku, gdy strona została zablokowana na ponad 2 miesiące. Już nie chodzi mi o brak dostępu, ale brak jakiejkolwiek informacji ze strony władz na ten temat. Po tej akcji wiele osób odeszło i już nie wróciło.

Ja wchodzę z ciekawości raz na jakiś czas i raczej będę wchodził dalej. A jak zamkną to trudno. Na początku ciężko było się przyzwyczaić do tej myśli, ale teraz to nie ma co dramatyzować. Wiele for umiera, a to do swojego wygaszenia nas przyzwyczaja od dawna. Koniec końców trenować i tak nie przestaniemy, a wiedzę zawsze można zarchiwizować, do czego wszystkich (jeszcze) czytających tego posta namawiam.

Forum swoją rolę spełniło, zaszczepiło w wielu ludziach chęć do treningu i rozszerzyło im horyzonty, więc może odejść, skoro nie ma już ludzi, którzy byliby w stanie je prowadzić tak jak dawniej.

• 0

Krzepki Paweł

Krzepki Paweł

• Bywalec
  • 321 postów

Zgadzam się ze wszystkim co napisałeś, ale tak sobie myślę, że kurde no skoro kiedyś to forum mogło być w miarę popularne i żywe to teraz, kiedy parcie na trening i bycie "fit" (nie lubię tego słowa haha) jest jeszcze większe to teoretycznie i ludzi powinno być więcej.

To jest coś takiego, że jak już jest trochę ludzi to kolejni przychodzą bo widzą, że forum żyje. Taki efekt kuli śnieżnej. A jak jest mało to będzie coraz mniej bo ludzie nie chcą przesiadywać na czymś co kończy żywot i jest to takie trochę błędne koło.

Zdecydowanie zaczęło się to wszystko od momentu gdzie strona była niedostępna przez bardzo długo i w pewnym momencie można było wykupić nazwę za parędziesiąt złotych. Żeby dowiedzieć się co się dzieje musiałem samemu napisać na fanpage naszego forum. Tak jak mówisz, wtedy większość ludzi odeszła.

Nadzieja byłaby, gdyby administracji bardziej zależało na popularności tego forum. Jesteśmy nawet na tylnej stronie okładki skazanego na trening C-mass. Ale rozumiem poniekąd nieco bierne podejście założycieli bo przecież za hosting trzeba płacić, a forum zysków raczej żadnych nie przynosi, albo znikome.

Wszyscy mają swoje sprawy i życie leci dalej, ale trochę szkoda by było, gdyby forum się zmarnowało, bo lubiłem sobie wieczorami poczytać tematy/posty/dyskusje prowadzone przez użytkowników tego forum.

• 0

Vniveri25

Vniveri25

Advanced Member

• Użytkownik
  • 34 postów

Co do tego wirusa, zgłaszałem to już i administracja miała to sprawdzić, widocznie to olali bo też mam od roku gdzieś ten problem. Kiedyś z wielką chęcią wchodziłem na to forum bo było świetne, artykuły i wszystko no uwielbiałem to forum, czasem wchodze z sentymentu ale niestety prawda jest taka ,że to forum jest martwe. Ja osobiście przeniosłem się na zareklamowane tutaj kiedyś przez kogoś forum workoutathletes.com/forum bo tam administracja dba cały czas o tą społeczność i widze w tym forum spory potencjał. Pozdrawiam i wybaczcie reklame, ale chciałbym żeby znowu istniała jakaś fajna społeczność kalisteniczna

• 0

Krzepki Paweł

Krzepki Paweł

• Bywalec
  • 321 postów

@up O, nie wiedziałem o tym forum. Dzięki za info! :)

Zobaczymy, może jeszcze kp.pl odżyje... kiedyś.

• 0

tm_

tm_

Advanced Member

• Użytkownik
  • 141 postów

Skoro nawet takie niegdyś molochy jak max3d.pl umierają to co dopiero nasze forum. Znak czasów.

• 0

Pablo1

Pablo1

Advanced Member

• Administrator
  • 3436 postów

Niestety kwestia forum to już najpewniej sprawa zamknięta, choć chciałbym aby było inaczej. Mam duży sentyment do tego portalu, tym bardziej że rozwijałem się wraz z nim.

• 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.

Salute!

Salute!

Salute!

• Zasłużony
  • 1374 postów

Czyli co, do zamkniecia?

• 0

Pablo1

Pablo1

Advanced Member

• Administrator
  • 3436 postów

Trudno stwierdzić, nie do mnie należy ta decyzja. Ale trudno będzie to odratować.

• 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.

Salute!

Salute!

Salute!

• Zasłużony
  • 1374 postów

To do kogo? Sytuacja bez sensu, mozna to postawic na nogi ale komus musi sie zechciec. Niedawno lazil tu taki jeden i zbieral ludzi na jakies forum, wiec chyba mozna.

• 0

Vniveri25

Vniveri25

Advanced Member

• Użytkownik
  • 34 postów

Dokładnie workoutathletes forum, zbierajmy się tam i odbudujmy społeczność

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych