Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Plan(test) hipertrofia/pozycje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
Robyrt

Robyrt

    Member

  • Użytkownik
  • 26 postów

Hej wszystkim, proszę was po raz kolejny o zerknięcie na mój aktualny plan treningowy!
Zanim zacznę go opisywać. W tytule jest napisane "test" -> co to oznacza. Oznacza to, że chcę zbudować jak najwięcej dobrej jakości mięsa w przeciągu 6 miesięcy, bez dodatku tłuszczu. Jestem na keto od miesiąca, węgle na poziomie 20-30g dziennie.
Poniedziałek- mma
Wtorek: Plan A:
Po rozgrzewce, robię 10 muscle up's tylko po to, żeby zawsze fajnie wchodziły.
1.Przysiady 4x12 (z ciężarem, około 70% maxa)
2.Podciągnięcia (z kamizelką 15kg) 4x8
3.Dipy (Również z kamizelką 15kg) 4x12

4.Brzuch
  a) 3x hollow body 20s

5.Lędźwia
   a) Superman 3x30s ( z elementem progresji do 5x1min)

   B) Mostki, tylko kilka żebym czuł się dobrze (naprawdę, po mostkach czuję się wspaniale)

Środa: mma
Czwartek: Plan B:

Standardowo rozgrzewka, kilka wejść siłowych i:
1.Stanie na rękach, bez wyskoku kilka serii ( nie licze tego, dopóki czuję że mam prosto sylwetkę dopóty robię)
2.Flaga (aktualnie trzymam po około 5 sekund na stronę poprawnie technicznie w 2 seriach, dąże do 6x5s)
3.Front Lever (Progresje, jestem na poziomie z jedną nogą prosto, drugą skuloną 6x5s).

4.Back Lever (Progresja, jestem na backu z nogami szeroko, podobnie jak we fladze i froncie dąże do 6serii po 5 sekund)
Piątek: Aktywny wypoczynek- basen, sauna etc.
Sobota: Plan A

Niedziela: rest (Po każdym treningu sumienne, 15 minutowe rozciąganie, 5g soli morskiej rozpuszczonej w wodzie, zapomnialem dopisac)

 

Ww. plan co 2 tygodnie chcę nie tyle modyfikować co zamieniać. Jako, że jestem w stanie sobie pozwolić na max. 3x w tygodniu na trening siłowy, żebym był w stanie poprawnie funkcjonować.
Tydzien 1/2
Plan A x2 w tygodniu
Plan B 1x w tygodniu
Tydzien 3/4
Plan A x1 w tygodniu
Plan B x2 w tygodniu
-> I tak analogicznie, aż dojdę do momentu że patrząc w lustro/robiąc pozycje statyczną powiem: Udało się!.

Co myślicie o tym planie? Czy o czymś przypadkiem nie zapomniałem?


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych