Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Trening na poczatek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
llewyl

llewyl

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 75 postów

Witam,po dawniejszych przygodach z kalistenika i silka po ponad roku zaczalem cwiczyc w pokoju. Do dyspozycji mam paraletki niskie i wysokie oraz drazek. Czy ktos moglby mi rozpisac odpowiedni trening? Moim celem jest zrzucenie malej oponki,ogolnie jestem szczuply,tylko troche piwka i smiecowego jedzenia sie nagromadzilo,teraz staram sie jesc zdrowo;) Zrobie okolo 10 dipow i podciagne sie 5 razy,bede wdzieczny jesli ktos rozpisze mi plan od a do z;)


  • 0

#2
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Jak widać nikt nie ułoży Ci treningu przez neta, bo nie znamy Twojego organizmu, techniki, ilości wolnego czasu i całej masy innych czynników z badaniami lekarskimi włącznie. Najlepiej posłużyć się pigułką wiedzy, znajdź artykuł Powadziego o "Kształtowaniu sił mięśniowej", świetna metodyka i plany treningowe dla początkujących. Możemy co najwyżej zmodyfikować to co wstawisz.


  • 1

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych