Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Jak oszukuja nas trenerzy personalni i plan diety i treningu w 10 min


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
https://youtu.be/C0af0Y2Dsng
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#2
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 134 postów

Haha Tucznik xD Gość jest nienormalny, ale wiedzę ma, z tym że ta jego nienormalność tak mnie zraża, że nie mogę oglądać jego filmików. Nie wiem czy w ogóle wypada mówić co robił na swoich filmach, jak kogoś ciekawi i ma mocne nerwy to niech sam obczai :D


  • 0

#3
Bueno

Bueno

    May the force be with you!

  • Bywalec
  • 314 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Każda z osób którą znam nie osiągnęła nic szczególnego korzystając z kupionych diet czy planów treningowych. "Podziwiam" ludzi, którzy mają na takie rzeczy pieniądze a raczej nadzieję, że znajdą w takich rzeczach motywację do działania. Do czego większość z tych osób dochodzi to co jedyne do wniosku, że prze*ebali kasę z własnej głupoty. Nieliczni się gdzieś w tym odnajdują i potrafią to wykorzystać ale z reguły to "barany" widzące w tych rzeczach jedyną furtkę do jakiegokolwiek "sukcesu sportowego".


  • 0

#4
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

Haha Tucznik xD Gość jest nienormalny, ale wiedzę ma, z tym że ta jego nienormalność tak mnie zraża, że nie mogę oglądać jego filmików. Nie wiem czy w ogóle wypada mówić co robił na swoich filmach, jak kogoś ciekawi i ma mocne nerwy to niech sam obczai :D


Chociaz smiesznie nagrywa XD.

Moze ma wiedzę, chociaz mozna obejrzec czym sie zajada XD
jak je i tak wyglada.
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych