Skocz do zawartości

Nasze strony:Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Oferta pracy w nowym parku trampolin w Jaworznie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
BeF1990

BeF1990

    Outsider

  • Zasłużony
  • 433 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
Poszukuję ludzi do pracy w nowym, nowoczesnym parku trampolin FlyPark w Jaworznie na stanowisku TRENER. Park jest w trakcie finalizowania prac i będzie gotowy do użytku z końcem stycznia. Oficjalne otwarcie planujemy zaraz na początku lutego.

Zależy mi głównie na osoboch, które:
- posiadają doświadczenie gimnastyczne i/lub akrobatyczne
- wywodzą się z takich form aktywności fizycznej jak parkour, freerun, trincking
- mają doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, lub pracowały już w parku trampolin

Choć osoby spełniające, któreś z powyższych kryteriów będą miały na pewno największe szanse na pozytywne przejście rekrutacji, nie chciałbym zamykać drogi osobom bez doswiadczenia. Jeśli jesteś więc osobą aktywną, w dobrej kondycji fizycznej, jesteś otwarty/otwarta na nowe możliwości, lubisz pracę z ludźmi (dorosłymi oraz dziećmi) i nie boisz się wyzwań, to z niecierpliwością czekam na Twoją aplikację.

Co oferujemy:
- umowa o pracę,
- bardzo atrakcyjne warunki współpracy (podstawa + wiele dodatków)
- elastyczne godziny pracy dostosowane do Twoich potrzeb,
- pracę w super miejscu i młodym, pozytywnym zespole,
- możliwość rozwoju,
- nielimitowany wstęp do parku i korzystanie z naszych zajęć,
- miłą atmosferę

Wszelkie szczegóły zostaną omówione na pierwszym etapie procesu rekrutacji. Aby do niego przystąpić proszę wysłać swoją aplikację (CV + mile widziany list motywacyjny) na mój e-mail: szymon.siudak@gmail.com, w tytule "Trener FlyPark Jaworzno". Staram się zawsze odpowiadać na każde zgłoszenie.

Zapraszam dodatkowo na stronę internetową FlyPark, gdzie możecie zobaczyć jak wyglądają parki należące do tej marki oraz znaleźć podstawowe informacje.

Pamiętaj o klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
  • 0
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych