Jump to content

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Photo

Najlepszy film motywacyjny który trafia w serce każdego.


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2,739 posts
  • LokalizacjaBXL

Niesamowity nagranie i przekaz motywacyjny, tylko trzeba znać trochę język. Ale polecam obejrzeć.

Można włączyć napisy i przetłumaczyć, ale cholera, warto poznać jego przekaz.

 

Wielu z nas za pewne szuka motywacji do potrenowania ze znajomymi, i na nich liczą, w grupie lepiej, łatwiej wyjść i zacząć trenować, ale nie o to tutaj w tym chodzi, co jeśli znajomi/koledzy nie chcą, co wtedy, zrobisz ? Nie będziesz siedział i czekał, musisz, działać i mieć tę wewnętrzną motywację we własnym sercu i umyśle. Inni będą ciebie krytykować, wyśmiewać, musisz przełamać się w końcu i zacząć robić to co kochasz najbardziej i podążać głosem serca. Nie ważne kto co myśli, zawsze będziesz o krok do przodu od innych, którym się nie chciało.

 

Chociaż, nie przetłumaczyłem nic, ale mniej więcej o to tam chodzi.

 


  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#2
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1,134 posts

Francuski zna mniej niż 5% Polaków, a w dobrym stopniu mniej niż 2%, dlatego takie filmiki, czy zdjęcia książek po francusku na niewiele się zdadzą. Nie rozumiem co mówi, a filmik ma tylko dobry montaż, sama forma gościa lekko mówiąc średnia. Może sam wrzucisz napisy do filmiku, to nie jest takie trudne :)


  • 0

#3
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2,739 posts
  • LokalizacjaBXL


Francuski zna mniej niż 5% Polaków, a w dobrym stopniu mniej niż 2%, dlatego takie filmiki, czy zdjęcia książek po francusku na niewiele się zdadzą. Nie rozumiem co mówi, a filmik ma tylko dobry montaż, sama forma gościa lekko mówiąc średnia. Może sam wrzucisz napisy do filmiku, to nie jest takie trudne :)

Oj, bym się posiłkował tym tłumaczeniem. Tylko nie wiem, jak takie napisy dodać do tego filmy aby się zgadzały z czasem, czy musiałbym pobrać ten film i w Sony Vegas Pro wstawić je. I potem wrzuć  ten film z napisami na youtube. [ale najpierw bym musiał spytać o to autora kanału]. Jeśli wiesz jak takie napisy dać, to daj wskazówkę jak to uczynić.

Albo tłumaczenie napisać w notatniku [i znowu jak to zrobić aby co do sekundy wszystko się zgadało] i przekazać taki plik w *.txt dla autora kanału i sam wstawi do oryginalnego nagrania.

 

Masz tam napisy, włączasz i tłumaczysz wyraz po wyrazie, bądź zdanie po zdaniu, i da się to zrozumieć i potem ponownie oglądasz, tak aby zrozumieć ten film w całości :)

 

Ale nie chodzi tutaj o formę jego czy tam tego, to się nie liczy w tym filmie. On pokazał coś niezwkłego, że można wyjść i trenować samotnie, nie czekając na innych.


  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#4
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1,134 posts

Hmm, nie wiem co w tym niezwykłego, ja na nikogo nie czekam, trenuję sam i nie robię z tego afery :D

 

Na YT klikasz ikonkę ustawień -> rozwijasz napisy -> dodaj napisy -> wybierasz język -> tłumaczysz

Wszystko jest już w podanymi czasami, jak przetłumaczysz to wszystko będzie tak jak oryginał tylko że po polsku (czy po jakiemu tam chcesz).


  • 0

#5
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2,739 posts
  • LokalizacjaBXL

Hmm, nie wiem co w tym niezwykłego, ja na nikogo nie czekam, trenuję sam i nie robię z tego afery :D

 

Na YT klikasz ikonkę ustawień -> rozwijasz napisy -> dodaj napisy -> wybierasz język -> tłumaczysz

Wszystko jest już w podanymi czasami, jak przetłumaczysz to wszystko będzie tak jak oryginał tylko że po polsku (czy po jakiemu tam chcesz).

Dzięki, znalazłem już.

Sie przetłumaczy nie dlugo.


  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#6
Bueno

Bueno

    May the force be with you!

  • Bywalec
  • 314 posts
  • LokalizacjaRzeszów

Wystarczy obejrzeć wszystkie części Rocky'iego :D i już jest motywacja. Czy ten film ze Stallonem w ogóle może nie motywować do działania? ;>

Edyta: No proszę, jakby "ktoś nie widział" :D 0:54 ciary i uczucie, że możesz wszystko ;]


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users