Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Zawody Męska sylwetka 2018-19?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
Krzysztof123122

Krzysztof123122

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów

Mam pytanie czy samą kalisteneiką bo z siłownią mam nie po drodzę wolę trening z masą własnego ciała ewentualnie dodatkowe obciążenie mogę się przygotować na zawody w męskiej sylwetce za rok albo dwa ja uważam że  dam radę tylko ciekawi mnie zdanie innych jak coś ćwiczę kalisteneikę już 2,5 roku .Bez względu na wasze zdania zrobię ten challenge bo chcę udowodnić że sylwetkę estetyczną nie tylko na siłowni można wyrobić  

p.s czy kogoś interesuje abym wstawiał posty z przygotowań do tych zawodów fotki formy rozpiski treningów itp? 

Zachęcam do dyskusj


  • 0

#2
Guest_RussianBear_*

Guest_RussianBear_*
  • Gość
Dobrą sylwetke moze zbudowac na przYsiadach, podciaganiu i dipach, wszystko z obciazeniem.

Z tego co zaobserwowalem to pierwszy rok od calkowitego zera jak zaczynasz to sporo miesa mozna zbudowac, a pozniej to juz sie komplikuje i masa wolno idzie.

Wrzuc zdjecie sylwetki, najwazniejsze twoje parametry, twój plan i zapisuj tutaj twoje postepy.
  • 0

#3
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 134 postów
Nie znam się na kulturystyce a tym bardziej na tych nowych wersjach typu męska sylwetka, więc możesz mi powiedzieć czy są tam jakieś limity wagi, proporcje wzrostu i wagi czy po prostu jest to taka kategoria open? Wystartować możesz, pewnie, jestem zdania że z masą ciała też można zbudować bardzo dobra sylwetkę bo można dobrze przećwiczyć całe ciało. Nie chcę Cię demotywować, ale z tego co słyszałem to nawet w męskiej sylwetce już dużo kulturystów leci na soku, a nawet startują tam zawodnicy "wagi ciężkiej" którzy mają słabe nogi, ale jak już powiedziałem, nie wiem jakie są tam kryteria oceniania i jak to jest twoim marzeniem to powinieneś spróbować. Oczywiście zachęcam do założenia dziennika na forum i dzielenia się przygotowaniami.
  • 0

#4
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Moim skromnym zdaniem szkoda czasu. Jeśli chcesz ładnie i schludnie wyglądać to jak najbardziej kalisteniką to osiągniesz ale jeśli chcesz startować w zawodach kulturystycznych to raczej bez wspomagaczy, soku i żelastwa nie masz szans na wygraną czy tam podium. To trochę tak jakbyś chciał grając w nogę brać udział w zawodach kickboxingu. I tu i tu się kopie ale jednak obie dziedziny różnią się znacznie :)


  • 0

#5
Bueno

Bueno

    May the force be with you!

  • Bywalec
  • 314 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Ja tam chętnie będę śledził Twoje poczynania w tym kierunku. Załóż jakiś dziennik i wrzucaj w nim treningi, miske, foty, przemyślenia :)


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych