Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Championship world street workout Moscow 2017


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Oto link do live'a

https://m.facebook.c...424705554277724

Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#2
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

Ech w dzisiejszych czasach pierwsi lepsi jutuberzy nagrywają lajfy w HD a tu oficjalny stream MŚ w 144p xD Ten kamerzysta też rewelacyjne ujęcia.

Kura 217:30 jak co.


  • 0

#3
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 134 postów

W ogóle nie rozumiem jak można pionowo nagrywać :D Niektórzy chyba jeszcze żyją w czasach aparatów z kliszą, gdzie nie miało to znaczenia, bo wywoływało się zdjęcia na papierze i wszystkie miały taki sam rozmiar :)

Może dlatego taka słaba jakość, bo brak nielimitowanego internetu lub wolny? nie wiem jak to jest w Rosji :D Ale tego pionowego nagrania to nie przeboleję xD


  • 0

#4
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Czepiacie się. Jeśli ktoś ogląda takie nagranie na komputerze to rzeczywiście jest wrażenie "ujni" ale większość ludzi dziś odtwarza tego typu live czy stream na komórkach, a na nich nie ma przecież różnicy - jak się ustawi aparat pionowo to obraz pasuje normalnie :)

Natomiast James nie wiem ile masz lat ale zdjęcie pionowe albo poziome miało ogromne znaczenie ponieważ było.. pionowe albo poziome. I wcale nie miały takiego samego rozmiaru. Zdjęcia można było wywoływać we wszystkich formatach papieru od A8 do A0 - kwestia posiadania odpowiedniego sprzętu :)


  • 1

#5
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

Nie czepiamy się tylko to totalna nieprofeska jak na taką rangę. To nie zawody o puchar burmistrza w Pcimiu Dolnym tylko najważniejsza impreza na świecie, oficjalny stream. Komuś po prostu wyraźnie nie zależało albo szkoda było paru $ więcej. Po 2 profesjonalny strim wpłynąłby na pewno  na popularność dyscypliny a tak to 90proc osób pewnie to wyłączyło bo przecież się tego nie dało oglądać. Pomijając nagrywanie tosterem to np widok samych nóg podczas ewolucji na drążku, no sorry.


  • 0

#6
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL


Czepiacie się. Jeśli ktoś ogląda takie nagranie na komputerze to rzeczywiście jest wrażenie "ujni" ale większość ludzi dziś odtwarza tego typu live czy stream na komórkach, a na nich nie ma przecież różnicy - jak się ustawi aparat pionowo to obraz pasuje normalnie :)


Nikt nie nagrywa filmow ustawiając telefon pionowo, tak sie nie robi i tego sie nie ogladac. Zawsze ustawia sie apart w pozycji horyzontalnej aby dobrze sie oglądało. Tak samo ktos puszcza live z innego kontynentu, to trzymanie telefonu w pionie to jakies wielkie nie porozumienie.
Czy na komputerze czy na telefonie fatalnie sie oglada.

Na YouTube mozna napotkać na takie "kwiatki" filmowania w pionie.

Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#7
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk

 Zawsze ustawia sie apart w pozycji horyzontalnej aby dobrze sie oglądało.

Hmm mogę się mylić ale gdyby ZAWSZE ustawiało się aparat w pozycji horyzontalnej to by producenci telefonów przewidzieli tylko taki tryb filmowania. Tobie się może źle oglądać, a mi się ogląda normalnie i co teraz? :)


  • 0

#8
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

 

 

 i co teraz?  :)

No nic jesteś tym rodzynkiem 1% populacji co nie zmienia nic xP


  • 0

#9
Acer78

Acer78

    Brak

  • Użytkownik
  • 1 postów
Jest git, nie ma coco narzekać
  • 0
W życiu piękne są tylko chwile

#10
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk
No pewnie, że nie. Mało tego. Przy ewolucjach na drążku czy na kółkach gimnastycznych pionowo jest nawet lepiej kręcić bo można podejść bliżej i wszystko dobrze widać, a poziomo trzebaby ciągle jeździć kamerą góra dół albo odejść dalej..
  • 0

#11
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

219:20 drążek kury, jak Wy uważacie że to dobre ujęcia i wszystko widać elegancko, nie ma się co przyczepić to w sumie nie mam więcej pytań XDDD


  • 0

#12
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Ja nie twierdzę, że to są super ujęcia bo zdecydowanie powinien kamerzysta stanąć z boku bardziej ale chodzi mi tylko o to, że nie widzę nic złego w kręceniu ewolucji na drążkach w pozycji pionowej. Tak jak pisałem wyżej jest wygodniej i nie trzeba latać kamerą góra dół. Natomiast to, że gościu po prostu stanął i se kręcił byle jak no to racja :)


  • 0

#13
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych