Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Przysiad na jednej nodze.Problem w dolnej fazie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1
mateuh

mateuh

    Brak

  • Użytkownik
  • 6 postów

Mam problem ze stabilizacją na dole w przysiadach na jednej nodze.Żeby było śmieszniej tylko na nodze prawej.Nie wiedzieć czemu przekręca mnie w prawą strone.Siłowo raczej nie ma problemu,wystarczy że stane na jakimś podwyższeniu i spokojnie moge trzaskać pistolety.Będę wdzięczny za wszelkie porady jak wzmocnić mój słaby punkt.Pozdrawiam


  • 0

#2
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Co to znaczy przekręca mnie w prawą stronę? Jeśli piszesz o wychyleniu całego ciała na prawą stronę to zupełnie normalne gdyż jakoś ciało musi sobie zrobić przeciwwagę - inaczej być leciało na lewo będąc podparte tylko jedną nogą.


  • 0

#3
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Jeśli nie kierujesz przy tym kolana dośrodkowo to nie widzę problemu. Gdybyś w prawej ręce trzymał kettla to pewnie ten problem by zniknął. Nie nazywałbym tego nawet problemem.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#4
mateuh

mateuh

    Brak

  • Użytkownik
  • 6 postów

Wybaczcie,nie doprecyzowałem.Powinienem raczej napisać,że na skutek tego przekręcenia spadam po prostu na podłogę i nie jestem w stanie dokończyć powtórzenia.


  • 0

#5
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk
Możesz to jakoś precyzyjniej opisać? Bo z tego dalej nie bardzo rozumiem. Przekręca się co? W jakiej osi? Na co lecisz? W którą stronę? Coś konkretniej? :)
  • 0

#6
rafał35

rafał35

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 80 postów
Podejrzewam że kuleje mobilność stawu skokowego w prawej nodze.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych