Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Plan na masę mięśniową 10x5

10x5 budowanie masy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1
adam7590

adam7590

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów

Witam wszystkich. Moim obecnym celem jest osiągnięcie dużej masy mięśniowej. Planuję przytyć od 5 do 17 kg.

 

W dniu 04.06.2017 ważę 59kg i mierzę 175 cm

 

Będę tutaj wstawiał każdą sesje treningową.

 

Zaczynam od jutra.

 

 

 

 


  • 0

#2
streetworkouter0101

streetworkouter0101

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 33 postów

i jak tam?


  • 0

#3
adam7590

adam7590

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów

Niestety z powodu braku funduszy i kłopotów zdrowotnych nie mogłem kontynuować treningów.


  • 0

#4
eGzu

eGzu

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 160 postów

Potrafię zrozumieć kłopoty zdrowotne, ale w czym przeszkadza brak funduszy?


  • 0

#5
adam7590

adam7590

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów

Potrafię zrozumieć kłopoty zdrowotne, ale w czym przeszkadza brak funduszy?

Chodziło mi dietę (kasa na żarcie). Miałem inne priorytety związane z gotówką.


  • 0

#6
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 134 postów

Chodziło mi dietę (kasa na żarcie). Miałem inne priorytety związane z gotówką.

 

Aha, czyli nie jadłeś?  :lol:


  • 0

#7
Salute!

Salute!

    Salute!

  • Zasłużony
  • 1 391 postów

Szkoda, wszyscy czekalismy na ten dziennik, ja nawet urlop przelozylem zeby moc czytac :wacko:


  • 0

#8
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Najlepszy dziennik jaki tutaj widziałem :D


  • 0

#9
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Nie zaprzestawaj treningów, tym bardziej jak postanowiłeś założyć tutaj dziennik. Spójrz tylko, ile osób jest zdegustowanych Twoją postawą :D


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#10
streetworkouter0101

streetworkouter0101

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 33 postów
Napisano 26 lipiec 2017 - 12:11

Użytkownik streetworkouter0101 edytował ten post 26 lipca 2017 - 11:54

  • 0

#11
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz

Bo są ludzie którzy jak coś postanowią to do tego dążą mimo wszystko, a są cioteksy (wybacz, inaczej nie umiem) których zatrzyma taka nic nie znacząca przeszkoda jak fundusze na dietę. xD Ja nie mam diety, a nie wyglądam źle, po za tym dieta jest raczej tańsza niż nie trzymanie jej tylko jedzenie tego co się nawinie, a to co się nie zje to wyjebać.

 

Najlepszy dziennik, popieram zdanie kolegów! <3


  • 0

#12
adam7590

adam7590

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów
Jadłem ale mało, przez chorobę straciłem apetyt i motywację. Jeszcze schudłem do 56,5 kg. Owszem z tymi pieniedzmy troche przesadziłem. W czasie rozpoczecia tego watku wazyłem około 59 kg. Po miesiącu pół kilo więcej i wygląd trochę się polepszył ale może to efekt placebo.
  • 0

#13
adam7590

adam7590

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów
Jeszcze nie raz tu zawitam. Nie mogę sobie pozwolić na to żeby ktoś nazywał mnie cipką.
  • 0

#14
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz

Czekam na dalszą część dziennika jak wrócisz i pokażesz, że jednak jesteś coś wart. :D


  • 0

#15
Soquł

Soquł

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 175 postów

 Nie mogę sobie pozwolić na to żeby ktoś nazywał mnie cipką.

No to teraz nie jesteś " cipką " tylko  "hipokrytyczną cipką" podjąłeś decyzję, że będziesz ćwiczył, że zmienisz się z patyka w streetworkoutera i tak teraz się chcesz poddać z braku funduszy ? Moi rodzice sami nie zarabiają dużo, a stać mnie, żebym przeprowadził jakąś konkretną dietę i żebym miał drążek. Było się poddawać przed tym, kiedy założyłeś dziennik i przed tym kiedy postanowiłeś ćwiczyć, teraz nie ma odwrotu. No chyba, że chcesz, żebyśmy nazywali Cię " cipką " to proszę bardzo. Jesteś żałosny, sam zdaję sobie sprawę, że nie jestem ideałem, ale kurde nie możesz znaleźć pieniędzy, żeby kupić jedzenie na masę ? To nie przez brak pieniędzy, tylko przez swój własny charakter się poddałeś. Masz tutaj filmik o tanich produktach na masę -  Ok. Zdaję sobie sprawę, że początki nie są łatwe, z tego co myślę, to jesteś dorosłym i nie będę porównywał 13 latka do dorosłego człowieka, który musi utrzymać dom, ale kurde gościu serio nie możesz znaleźć kilku godzin w tygodniu, żeby ćwiczyć ? Ja sam w roku szkolnym mam do 15 szkołę, w tym codzienne treningi kosza, jakieś aeroby, do tego 3-4 a czasem 5 dni w tygodniu ciężki trening streetworkoutowy, do tego o 5 rano wstaję, żeby przyszykować sobie drugie śniadanie, a Ty nie dasz rady znaleźć 3-4 godzin w tygodniu, żeby poćwiczyć ? W takim razie wychodzi na to, że 13 latek jest bardziej "rozwinięty" jeśli tak to mogę nazwać od Ciebie serio. Wiem, początki nie są łatwe, w stu procentach Cię rozumiem, sam gdy zaczynałem wiele osób mnie próbowało zdemotywować, tym najblizsi, ale ja postawiłem sobie jasny cel, nie chcę być grubasem, z 2, z wfu tylko chcę być wysportowanym facetem i sam, bez żadnej diety, z ciężkimi treningami zszedłem z 74 kg do rekordowo 62-63. Aktualnie 67 ważę, ale z 3 kg sądze, że w 2 miesiące zredukuje na konkretnej diecie. 


Użytkownik Soquł edytował ten post 12 sierpnia 2017 - 11:19

  • 0

#16
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk
To był absolutnie najgorszy post w Twoim wykonaniu jaki widziałem Gołomp. Trochę wiecej dzieciaku szacunku do innych ludzi, a tymbardziej starszych od Ciebie. Wstyd.
  • 3

#17
Soquł

Soquł

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 175 postów

No co ? Napisałem co myślę i tyle xD Trochę więcej szacunku do dzieciaków dziadku xD 


  • 0

#18
Krzepki Paweł

Krzepki Paweł

    "Jesteśmy tylko marionetkami własnego umysłu"

  • Bywalec
  • 341 postów

Ego level over nine thousand!!!!

Aż mi się przypomniał jeden filmik. :D


  • 1

#19
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Soqul bylo nie dawac tego filmu z zakupami za 15pln.

Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 10x5, budowanie masy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych