Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Przeskakujący nerw/ścięgno tricepsa w łokciu

nerw ścięgno tricepsa łokieć przeskakiwanie w łokciu strzelanie w łokciu

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
Fatality

Fatality

    Member

  • Użytkownik
  • 27 postów
Witam.Od 3 lat coś mi przeskakuje w łokciu podczas zginania ręki ... Jakby jakaś chrząstka lub nerw szukałem dużo informacji na ten temat i znalazłem film który idealnie przedstawia to co mam:
 
 
 
 
 
 
 
Przeskok następuje podczas zginania jakiegokolwiek nawet bez niczego i wystepuje zawsze.Nie boli ale czuć lekki dyskomfort,przyzwyczaiłem sie juz do tego bo mam to 3 lata... Lekki ból pojawia się przy muscle upach oraz dipach z wiekszym ciężarem.Z tego co wyczytałem a naprawde długo szukałem informacji to zostaje tylko operacja ... Miał to ktoś ? Da się coś zrobić bez operacji ? :)Koniec świata to to nie jest,można normalnie cwiczyć ale jednak coś jest nie tak z tym łokciem dlatego się tym zainteresowałem.
 
Występuje to dokładnie w zaznaczonym miejscu
 
 
2znquyr.jpg

  • 0

#2
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Obstawiałbym, że masz jakieś zwapnienie po niezaleczonej kontuzji (o której mógłbyś nawet nie wiedzieć). Swoją drogą śmieszne jest szukanie jakiś magicznych odpowiedzi na forum i trzepanie internetu zamiast pójścia do fizjoterapeuty, który za 50-100zł od razu Ci powie z czym masz do czynienia i jakie są możliwości leczenia. :)


  • 0

#3
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 134 postów
Coś na pewno można zrobić bez operacji tylko pytanie w jakim stopniu. I tak jak wyżej - internet to nie lekarz idź do dobrego fizjoterapeuty (to już możesz poszukać w internecie :D) i będziesz wiedział więcej niż po 3 latach szukania w internecie :)
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nerw, ścięgno tricepsa, łokieć, przeskakiwanie w łokciu, strzelanie w łokciu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych