Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

W koncu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Nie moglem sie powstrzymać.
Jeszcze nie chce mi sie wierzyc, ze forum ozylo.

A co sie stalo tak dlugo?

Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#2
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów

Witam, to że, forum z powrotem ożyje było w 110% pewne, ale mieliśmy i nadal mamy sporo problemów, które staramy się po kolei rozwiązywać. 


  • 2

#3
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Grunt że działa.


  • 1

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#4
tm_

tm_

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 146 postów

Dajcie następnym razem informację na fejsie albo innym serwisie co się dzieje i na kiedy planowany jest powrót. Wiele osób mogło pomyśleć że forum upadło na dobre, skoro nie było żadnego komunikatu w stylu "spokojnie, to tylko awaria". Pytanie teraz ile z tych osób powróci do aktywności.


  • 0

#5
Krzepki Paweł

Krzepki Paweł

    "Jesteśmy tylko marionetkami własnego umysłu"

  • Bywalec
  • 341 postów

Co jakiś czas sprawdzałem, czy forum już z powrotem działa, ale rzeczywiście nie wyglądało to ciekawie. Aż miałem ochotę kupić domenę bo chyba za niecałe 2 stówki pod koniec poszła :D. Teraz zaglądam regularnie, ale widać, że bardzo mały ruch tutaj jest. Chyba trochę czasu minie, zanim znowu się wszystko rozrusza. Wystarczy spojrzeć na liczbę zalogowanych użytkowników, która jest kilka/kilkanaście razy mniejsza niż wcześniej. Rzeczywiście przydałaby się jakaś informacja na fb, gdyby coś takiego miało znowu nastąpić. Niemniej jednak, ciesze się, że forum wróciło, bo często coś ciekawego można wyczytać o treningach/doświadczeniu innych w przerwach w nauce hehe.
Pozdrawiam! :)


  • 0

#6
Bueno

Bueno

    May the force be with you!

  • Bywalec
  • 314 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Tylko schudłem przez nerwy czy forum powróci ^^ a tak poważnie to naprawdę dobrze, że już działacie! 


  • 0

#7
Whizzkid

Whizzkid

    Pomału do przodu!

  • Użytkownik
  • 162 postów

Siema mam problem. Stronka nie chce mi wejść na żadnej przeglądarce a na telefonie jest git. Ktoś ma podobnie?

Jest git, antywirus przyczyną. 


Użytkownik Whizzkid edytował ten post 19 czerwca 2017 - 22:17

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych