Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Plany treningowe w skazanym


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
drago380

drago380

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów

Witam pożyczyłem sobie tą książkę i zamierzam zakupić sobie w weekend swój egzemplarz i przejrzałem ją tak ta szybko i zanim zacznę ćwiczyć zastanawiam się nad jedną rzeczą.

 

Załóżmy,że będę robił wszystko po kolei i w pompkach osiągnę krok 9 lub 10 i w każdym z tych kroków osiągnę próg przejścia(ten 3) w planie świeża krew są pompki 2-3 sesje treningowe.To teraz pytanie,które mam robić te pompki? Wszystkie kroki od 1-10 i w każdym kroku robić ten próg przejścia i od początku zaczynać z 2-3 razy?


Użytkownik drago380 edytował ten post 02 marca 2017 - 16:15

  • 0

#2
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Witamy na forum

 

Gdy przeczytasz książkę, to wszystko Ci się rozjaśnij - przejrzenie jej na szybko może rodzić więcej pytań niż odpowiedzi. Generalnie idea jest taka, aby zacząć od pierwszych kroków i stopniowo przechodzić do następnych, sugerując się przy tym progami przejścia. Nie powtarzasz odbytych już etapów, chyba że popadłeś w stagnację. Doprecyzuj pytanie, ponieważ nie do końca je zrozumiałem. Mimo wszystko zalecam najpierw przeczytanie całej książki, wtedy będziesz wiedział co i jak.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#3
drago380

drago380

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów

Przyjdzie w weekend to się biorę za czytanie dziękuje za odpowiedź.


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych