Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Pomoc z oponą.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
Pawel9696

Pawel9696

    Member

  • Użytkownik
  • 19 postów

I nie, nie chodzi o taką od John Deera :> 

Panowie, chodzi o brzuch. Nigdy jakoś tam nad nim mocno nie pracowałem, kilka razy brałem się za a6w czy inne wymysły, ale nigdy też nie narzekałem na jego zły wygląd. Ostatnio uznałem jednak, że muszę nad nim popracować.

Obecnie mój trening wygląda w następujący sposób.

Ćwiczę 4x w tygodniu

 

Poniedziałek i piątek:

5 serii podciągania szerokim nachwytem 6/5/6/5/5

5 serii podciągania wąskim podchwytem 7/7/7/7

6 serii pompek 15/15/15/15/15/15, przy czym ostatnia seria to pompki dynamiczne

5 serii pompek diamentowych 3/5/7/9/11

 

Na koniec 2x10 dipów

 

Wtorek i czwartek:

Robię jedną serię podciągania szeroko na 90% możliwości, zostawiam sobie jakieś 2 powtórzenia zapasu, a następnie jak najszybciej staram się dobić do 20 powtórzeń.

To samo z podchwytem (do 25 powtórzeń)

To samo z dwoma rodzajami pompek. (50 w zwykłych, 30 w diamentowych)

 

Na koniec stanie na rękach przy ścianie.

 

Nogi ćwiczę w weekend.

 

Tu moje pytanie, jak w te treningi wpleść brzuch i w jaki sposób.

Dzięki z góry za odpowiedzi i porady, bo jestem jeszcze zielony jak szczypiorek.

Siła ;-)

Pozdrawiam, Paweł. 


Użytkownik Pawel9696 edytował ten post 25 lutego 2017 - 17:13

  • 0

#2
Glowa

Glowa

    Mój czas jeszcze nadejdzie

  • Bywalec

  • 282 postów
  • LokalizacjaOława/Wrocław/Dziwnówek

Robisz pompki, dipy, podciągnięcia, stanie na rękach i coś na nogi w weekendy. Ja jestem zwolennikiem full body workout, przysiady bez obciążenia można trzaskać spokojnie codziennie, ale to dygresja, zrobisz jak chcesz. Odpowiadając na pytanie jak w te treningi wpleść brzuch - przy pompkach, niech to będzie pompka w rodzaju pompka + hardstyle plank. Czyli (we meeega uproszczeniu) robisz pompki i napinasz przy tym mięśnie brzucha i pośladki. Przy podciąganiu również. Przy staniu na rękach również. Do tego:

 

W przypadku dostępu do ciężarów - osobiście kocham martwe ciągi i przysiady zerchera.

 

Kalistenicznie - wznosy nóg (książka + video hardstyle abs, Pavel Tsatsouline, polecam), raczkowanie


  • 0
Skazany na trening od 10.2012




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych