Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

1 % podatku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
rafald27

rafald27

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 62 postów
  • LokalizacjaSJZ

Witam   :)

Na początku, jak co rok BARDZO chciałabym PODZIĘKOWAĆ wszystkim za udział w przekazaniu 1% podatku za rok poprzedni (2015/2016)!

W tym roku, również zwracam się z ogromną prośbą do Ciebie, Twoich rodziców czy najbliższych o przekazanie 1 % podatku dla mojego Ojca. 

Jeśli nie macie innych szczytnych celów, proszę o przekazanie 1% podatku na rzecz mojego Ojca. Poniżej znajduje się link do strony fundacji i informacjami jak należy przekazać 1 % podatku. Na stronie istnieje możliwość wygenerowania ulotki, która przedstawia zasady - krok po kroku jak wypisać PIT, aby wasz 1% trafił na subkonto mojego Taty.
http://www.fundacjaa...unst_marek.html

Poniżej zamieszczę krótką ulotkę, z najważniejszym NR KRS oraz nazwą celu szczegółowego.

Dzięki Waszej dobroci, może choć trochę nasze życie stanie się trochę lżejsze   :)

Z góry bardzo dziękuje Wszystkim którzy pomogą i tym którzy by chcieli a nie mogą :*

 

  • 0

#2
Nata135

Nata135

    Brak

  • Użytkownik
  • 6 postów

Ja zawsze oddaje jakiejś fundacji od zwierząt


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych