Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Znakomity trening kondycyjny z KB- bardzo krótki.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Jak ktos posiada ketllebell od 16kg w górę i chciałby wykonać mocny trening kondycyjny, to on poniżej, ja użyłem 20kg.

1 snatch (prawa ręka)
1 snatch (lewa ręka)
1 swing (prawa ręka)
1 swing (lewa ręka)
1 clean and jerk (prawa ręka)
1 clean and jerk (lewa ręka)
2 burpees (jest on z pompką, jak za trudno to sprawle, bez pompki, szybka obrona przed wejściem w nogi)

2 snatch (prawa ręka)
2 snatch (lewa ręka)
2 swing (prawa ręka)
2 swing (lewa ręka)
2 clean and jerk (prawa ręka)
2 clean and jerk (lewa ręka)
4 burpees

3 snatch (prawa ręka)
3 snatch (lewa ręka)
3 swing (prawa ręka)
3 swing (lewa ręka)
3 clean and jerk (prawa ręka)
3 clean and jerk (lewa ręka)
6 burpees
Etc...

Lecimy takich schematem dopoki nas odetnie (wymioty/krecenie się w glowie/ledwo stanie na nogach etc)
Mi zajęło okolo 13-14 minut.
Aha przerw nie ma między obwodami i ćwiczeniami, jak ktoś życzy, to po każdym obwodzie może zrobić kilkanaście sekund oddechu, ja robiem od 20-30 sekund w późniejszych obwodach, nie robiłem tego od razu, no i pilnowałam aby tętno nie spadło mi poniżej 170-174.

Zwiększa się o jedno powtorzenie w snatchu, swingu oraz clean and jerk, a burpees wykonujemy w podwójnej ilości, np w każdym ćwiczeniu już wykonujemy 8 powtórzeń, to burpees wykonujemy 16x.

Chciałem nagrać, ale mało miejsca było i trochę ludzi było, może następnym razem.

Co tu dużo pisać, spróbujcie, podejmijcie wyzwanie. :)


Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
  • 1

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#2
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Jak ktos ma czas to dłuższ wersja wyglada tak, jak bede mial pomysl jak to skrócić bez przyspieszania to wrzucę. Udalo mi sie zrobic to szybciej niz poprzednio. ;)

https://youtu.be/AUjie8yuk14

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych