Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Jak zwalczyć astmę?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Chyba brak działu zdrowie temu tutaj pisze.

A wiec jak naturalnym sposobem pokonac astmę?
Zbadac poziom witaminy D3 i jak niski to suplementowac 10 000 jednostek, to cos pomoze, moze inne sposoby sa jeszcze?

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#2
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 134 postów

Ty masz astmę? i ćwiczysz, biegasz? jesteś w stanie to robić bo bierzesz leki, czy astma jest niezaawansowana? Nie znam się na astmie, kiedyś czytałem o typku, który opisywał jak właśnie bieganiem "wyleczył" astmę. Na początku miał duszności po przebiegnięciu kilkudziesięciu metrów do autobusu, a po jakimś czasie (nie pamiętam zupełnie jakim) nic nie odczuwał, oczywiście cały proces nie był łatwy, musiał przekraczać granice komfortu, progresował w bieganiu bez stosowania inhalacji, nic więcej Ci nie powiem :D


  • 0

#3
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Kwaśniewski pisał o zwalczaniu astmy o ile się mylę w "Diecie optymalnej", generalnie chodzi o wprowadzenie żywienia optymalnego. Tak samo Piotrkowicz wypowiadał się, że po przejściu na tłuszczówkę wyleczył astmę, która była pewnym niuansem w kontekście treningów kulturystycznych.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#4
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

Ty masz astmę? i ćwiczysz, biegasz? jesteś w stanie to robić bo bierzesz leki, czy astma jest niezaawansowana? Nie znam się na astmie, kiedyś czytałem o typku, który opisywał jak właśnie bieganiem "wyleczył" astmę. Na początku miał duszności po przebiegnięciu kilkudziesięciu metrów do autobusu, a po jakimś czasie (nie pamiętam zupełnie jakim) nic nie odczuwał, oczywiście cały proces nie był łatwy, musiał przekraczać granice komfortu, progresował w bieganiu bez stosowania inhalacji, nic więcej Ci nie powiem :D

Ja astmy nie mam.

Okey to bieganie i dieta tłuszczowa będą skuteczne. A są jeszcze inne metody zwalczania astmy?

Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#5
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 134 postów

Oficjalnie jest nieuleczalna :P


  • 0

#6
KAzet

KAzet

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 143 postów

Ja mam astmę oskrzelową ale w moim wypadku pomogło kolarstwo i bieganie długodystansowe, na pewno dieta ale stosowana pod siebie( warto zrobić badania na alergie). Ale przede wszystkim odstawienie leków (stopniowo).Może suplementacja duża ilością magnezu ale poprzez kąpiel . Podobno metoda dr. Butejki działa.


  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych