Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Plan ćwiczeń dla osoby z zerową siłą?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
Hewra

Hewra

    Brak

  • Użytkownik
  • 8 postów

Czy istnieje jakiś plan dla osoby z praktycznie zerową siłą? Ważę 95kg, i nie posiadam drążka.


  • 0

#2
KAzet

KAzet

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 143 postów

http://kalistenikapo...odki-przykłady/


  • 0

#3
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 134 postów

Jeśli faktycznie zerowa siła to można zacząć od książki Skazany na Trening, a przynajmniej korzystać z odmian ćwiczeń tam zawartych i ułożyć jakiś fajny obwód na podstawie artykułu z linka podanego przez KAzet'a.

Polecam też przeczytać pigułkę wiedzy, która jest przypięta między innymi w tym dziale.


  • 0

#4
Piotr1983

Piotr1983

    Member

  • Użytkownik
  • 17 postów

Najlepiej zacząć od przygotowania ogólnego. Po jakimś czasie możesz zacząć trudniejsze ćwiczenia.

Co do drążka to  mógłbyś np. zakupić rozporowy ale tutaj musisz uważać bo masz 95 kg a drążki są przewidziane do 100 kg,musisz go dobrze przymocować i co jakiś czas sprawdzać czy się nie poluzował.  Ewentualnie zakupić montowalny do ściany bądź sufitu, jeżeli masz możliwość przymocowania.  


Użytkownik Piotr1983 edytował ten post 03 stycznia 2017 - 10:11

  • 0

#5
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Ja zaczynałem z siłą pozwalającą mi zrobić 12 pompek o ścianę :) Polecam na początek Skazany na Trening, a potem już będzie z górki :)


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych