Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Antywirus blokuje mi forum


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów

Mam darmowego avasta i jak chcę wejść na to forum, to mi wywala "wykryto zagrożenie" itd...
Muszę wyłączać avasta, żeby tu wejść.

Jak temu zaradzić?


  • 0

Ja bym tu widział jeszcze tureckie wstawanie poparte ostrym wymachem !!! :D


#2
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 134 postów

Spróbuj tylko wyłączyć ochronę WWW.

 

Wejdź w Avasta, kliknij ikonkę ustawień (zębatka), potem z menu wybierz "Ochrona aktywna" i wyłącz "Osłona WWW".


  • 0

#3
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Można zawsze, z tapatalku wejsc ;)

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#4
JoteMSW

JoteMSW

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 239 postów
  • LokalizacjaLBC

Ja też tak miałem, ale myślałem że to już naprawione (nic nie zmieniałem a działa)


  • 0

#5
Maciekz

Maciekz

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 102 postów
U mnie jest to samo na gdata. Strona klasyfikowana jako częste próby wyłudzania danych.

Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#6
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów

Wyłączyłem ochronę WWW

Nie wiem czy to dobrze.. :-)


  • 0

Ja bym tu widział jeszcze tureckie wstawanie poparte ostrym wymachem !!! :D


#7
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

I dalej wam antywirus coś tam blokuje ?

 

U mnie norton antywirus i firefox z addonami jak wod czy webutation nic nie wykrywa.


  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#8
Gromowładny

Gromowładny

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 168 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Według mnie powinno się dać ustawić daną stronę jako wyjątek, dzięki czemu nie byłaby ona brana pod uwagę przez zapory antywirusowe, a działałaby przy wszystkich innych stronach. Takie wyjście jest najlepsze.


  • 0

#9
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

Według mnie powinno się dać ustawić daną stronę jako wyjątek, dzięki czemu nie byłaby ona brana pod uwagę przez zapory antywirusowe, a działałaby przy wszystkich innych stronach. Takie wyjście jest najlepsze.

Masz racje, tylko nie wiadomo, czy jaks zlosliwy kod nie przedostał sie do komputera.

Czasami cos złośliwego moze wpakować sie gleboko na dysk.

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#10
Gromowładny

Gromowładny

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 168 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Hmm no to nie wiem. Wypadałoby przeskanować cały komputer, ewenttualnie trochę zaryzykoważ i zupełnie zignorować takie ostrzeżenie. Może nie jest to nic groźnego i inny antywirus nie wykrywałby problemu. Trudno mi coś innego doradzić, nie miałem takiego problemu nigdy.


  • 0

#11
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów

Dalej blokuje. Na różnych kompach (ale avast taki sam).
Dodanie wyjątku nie działa. Muszę wyłączać avasta, żeby tu zerknąć..


  • 0

Ja bym tu widział jeszcze tureckie wstawanie poparte ostrym wymachem !!! :D


#12
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Zainstaluj innego antywirusa najlepiej pakiet (internet security).

I sprawdz ktry antywirus i firewall jest w pierwszej 5 z tego roku badz z 2016 roku i taki bierz.

Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#13
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

Wgl przegląda to ktoś kto może się tym zająć ? forum zaraz umrze bo jest może 10 aktywnych userów a nowego nikogo nie ma bo jak ma być jak każdy antywirus blokuje strone i wykrywa malware...


  • 0

#14
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 134 postów

Fajnie gdyby się ktoś tym zajął bo na pewno mamy na forum kilku informatyków/programistów, ja wiem o jednym - @Glowa


  • 0

#15
Bueno

Bueno

    May the force be with you!

  • Bywalec
  • 314 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Panel sterowania > programy > antywirus > odinstaluj :D I forum hula jak talala :D


  • 0

#16
Whizzkid

Whizzkid

    Pomału do przodu!

  • Użytkownik
  • 162 postów

Bez kitu, na którymkolwiek komputerze wejde na to forum to blokuje antywirus. Na każdym kompie którego używałem był darmowy i popularny antywirus, nie wiem jak jest z tymi płatnymi albo chociaż z Windows Defender 


  • 0

#17
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Z tapatalku nikt nie korzysta juz?

Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#18
tm_

tm_

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 146 postów

czillaut macie w ogóle kontakt z jakimkolwiek właścicielem strony? Bo strona od dłuższego czasu wygląda tak, jakby admin tu wchodził raz na pół roku, a cały bałagan sprzątany jest przez moderatorów w takim zakresie, na jaki pozwalają im uprawnienia. Zwłaszcza podczas zawieszenia działania strony było to aż nadto widoczne, gdzie nie tyle problemy techniczne były największym dramatem, ale brak przez ponad 1,5 miesiąca jakiejkolwiek informacji co się dzieje, choćby na fejsie.


  • 0

#19
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

Jakiś tam jest ale słaby. No ostatnio chyba też tego wirusa usuwali 1,5miecha i teraz jest to samo xD


  • 0

#20
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 134 postów

Ale czy mi się wydaje, czy strona była do kupienia na aukcji? każdy mógł ją po prostu wylicytować? Kurcze, no trzeba coś z tym zrobić, możemy zrobić zrzutkę czy coś jeżeli do tego jest potrzebna jakaś kwota, ale wątpię czy o to chodzi ;/ Mnie tam akurat nie blokuje bo wyłączyłem blokowanie (nie pamiętam jak), wyskakuje jedynie wykrzyknik z opisem, że strona ma złą reputację w oparciu o dużą liczbę głosów  :o


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych