Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Dziennik treningowy na rok 2017

dziennik treningowy na rok 2017 siła wytrzymałość gimnastyka sylwetki słabiakiem-byłem:D

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
106 odpowiedzi w tym temacie

#101
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz

1 etap to był set złożony z bazowych ćwiczeń na czas, potem były 2 etapy elementów. :P Szukaj na facebooku Street Workout Trzebnica, bo mają udostępnione 2 etapy w których były elementy, ale niestety mnie tam nie znajdziesz. :D


  • 0

#102
Krzepki Paweł

Krzepki Paweł

    "Jesteśmy tylko marionetkami własnego umysłu"

  • Bywalec
  • 341 postów

Ok, dzięki za info. Ten set polegał na wykonaniu danej ilości powtórzeń w tym czasie i trzeba było się wyrobić, tak? Tak w ogóle to które miejsce zająłeś? :D


  • 0

#103
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz
Set polegał na wykonaniu 5 MU, 20 bar dipów, 12 podciągnięć nachwytem, 40 pompek oraz 6 podciągnięć podchwytem na czas, najlepsze czasy przechodzą do kolejnych etapów. Bardzo łatwy ogólnie ten set, ale nie ćwiczyłem pompek zwykłych 1,5 roku bo zamiast nich robiłem pompki na poręczach i straciłem dużo wytrzymałości w tych zwykłych pompkach, 5 mu, 20 bar dipów i 12 podciągnięć zrobiłem w 50 sekund, a przez pompki zepsułem czas tak masakrycznie że nie zakwalifikowałem się do 2 etapu, ale to nawet dobrze. Na kolejnych zawodach pokażę każdemu na co stać kogoś kogo nikt nawet nie zna. ^^

https://www.instagra.../p/BUsR4-mjB9Y/
Z dzisiaj, brat trzymał telefon pod trochę niekorzystnym kątem, ale i tak te nogi miałem trochę za wysoko w holdzie pod drążkiem, ale jest progress moim zdaniem, wykonuję to z ogromną łatwością więc codzienne treningi nadal przynoszą efekty. :) Jutro też front i hefesto będzie trenowane, czuję że hefesto jest już bardzo blisko, bo jestem w stanie wykonać kilka powtórzeń z 3/4 zakresu, muszę po prostu wzmocnić barki, bo bicepsy już mam silne pod to. Barki wzmacniam podciąganiem w podchwycie i nachwycie w pozycji back lever. ;)
  • 1

#104
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz

Jak ktoś ma pomysły na trudne sety z frontem i back leverem to prosiłbym o pw, bo ja nie mam kreatywności. :D Wszystkie airwalki, chwyty, szerokości dozwolone. xd


  • 0

#105
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz

https://www.instagra.../p/BUwwZn7jzvu/

 

Takie tam z zabaw przed treningiem, po praktykach znalazłem zajebisty park w mieście. <3

One arm pull upy, trochę fronta i planche, nic specjalnego, czuję że pod koniec tygodnia będzie naprawdę dobry filmik bo dziś zrobiłem combo życia i mam nadzieję go powtórzyć przed kamerą. :D


  • 1

#106
HYBRYDO

HYBRYDO

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 214 postów

Ja polecam sety jakie robili swego czasu Ranjit i Solo i w sumie Lee Wade. 

Połączenie bazy i freestyle'u. Poszukaj na yt filmików gdy ćwiczyli na dworze bo tam zazwyczaj coś takiego wjeżdżało


  • 0

#107
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz

Delikatny progress w 'hold under the bar'. :)

 

https://www.instagra...nttobelikezoran


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dziennik, treningowy, na, rok, 2017, siła, wytrzymałość, gimnastyka, sylwetki, słabiakiem-byłem:D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych