Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Dylemat posilku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
Padd

Padd

    Member

  • Użytkownik
  • 18 postów
Witam, sprawę przedstawię tak: budzę się 6:00a, jem lekkie sniadanie np mała porcja owsianki na serku wiejskim, trening zaczynam 7:00, FBW, około 40 min dosyc intensywnie, i teraz co polecacie zjeść po treningu taką wczesną porą? Brałem pod uwagę np jajecznica z platkami owsianymi / ryż + twaróg + banan + pare orzechów do tego, ewentualnie dosypać troche odzywki bialkowej do tego. Wybaczcie takie błahe pytanie, zazwyczaj trenuje popoludniu wiec po treningu jadam obiad (wegle+mieso+warzywka). Pozdrawiam!
  • 0

#2
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Po treningu zjedz cokolwiek, co cię w pełni na syci, i nie będziesz czuł głodu.

Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#3
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Ja jutro idę trenować o 9h, i nic nie będę jadł przed, zjem dopiero około 12h, tydzień temu robilem tak samo.

Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#4
Padd

Padd

    Member

  • Użytkownik
  • 18 postów
@Hannibal rozumiem, dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych