Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Filmik 7 miesiecy SW i pol roku siłka

Streetworkoutseba Kalistenika planche fron lever muscle up Trening streetworkout

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1
StreetWorkoutSeba

StreetWorkoutSeba

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Siemanko chcialbym podzielic sie tym czego nauczylem sie w SW ciezko trenuje 7 miesiecy technika ma wiele do zyczenia ale osobiscie z progresu jestem zadowolony.Tutaj wrzucam link:    Dzięki za obejrzenie
Zapraszam rowniez na FB i mojego FP ktorego wlasnie rozpoczelem: Seba - Street Workout, Kalistenika
Pozdro dla wszystkich.
A tu filmik z paroma nowymi elementami nad ktorymi jeszcze musze popracowac(z reszta jak nad cala reszta:D)


Użytkownik StreetWorkoutSeba edytował ten post 16 stycznia 2017 - 22:49

  • 1

#2
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Fajna sala, to istny raj treningowy. :)
Ładny progres.
Może zaczniesz prowadzić dziennik treningowy tutaj na forum?

Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#3
StreetWorkoutSeba

StreetWorkoutSeba

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Bardzo chętnie tylko jakoś średnio komputerowy jestem ale dam rade xD Tak super sala a ma się jeszcze poprawić :)


  • 0

#4
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Jak na 7 miesięcy jest naprawdę dobrze. Gratuluję progresu. Również zachęcam do prowadzenia dziennika treningowego na forum. Zdradzisz może swoje dotychczasowe metody treningowe oraz odżywianie? Co trenowałeś przed kalisteniką?


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#5
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

No troche oglądam tego jutuba i nie wiem czy widziałem szybszy progres xD 


  • 0

#6
tm_

tm_

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 146 postów

Wg mnie nie ma co patrzeć na staż i się nim sugerować odnosząc go do swoich postępów. Ktoś może napisać że trenuje od pół roku co jest prawdą, z tym że wcześniej przez np. 10 lat trenował piłkę nożną/wioślarstwo/judo czy też pospolitą siłownię i miał przez to solidne fundamenty pod szybki progres w kalistenice. Inny z kolei też trenuje od pół roku, z tym że kanapowiec wcześniej ze sportem nie miał do czynienia i dla niego sukcesem jest kilka pełnych podciągnięć. Potem jednak może trafić na filmik jakiegoś kolesia, który po pół roku napieprza figury i kroki mistrzowskie ze Skazanego zadając sobie pytanie co robi nie tak, skoro u niego progres wlecze się w żółwim tempie.

 

Oczywiście to nie jest żaden na atak na autora tematu i w ogóle to co napisałem w pierwszym akapicie się do niego nie odnosi, żeby była jasność. Chciałem tylko na wszelki wypadek coś dodać od siebie na wypadek gdyby któryś z mniej lub bardziej początkujących miał problem z oceną swoich postępów w porównaniu do koksów których się naoglądał wcześniej w necie.


  • 0

#7
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Temat często przewija się przy okazji wstawiania filmików motywacyjnych osób, które deklarują czas jaki poświęciły na osiągnięcie danych elementów - myślę, że jest to już oczywiste dla większości forumowiczów, że trzeba się porównywać do siebie samego sprzed X miesięcy czy lat a niekoniecznie do innych trenujących. Chyba że potrafimy zrobić to w sposób obiektywny, bez negatywnego odbicia na samoocenie. Ale to też wymaga wprawy i przede wszystkim lat treningu.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#8
sokol

sokol

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 120 postów
  • LokalizacjaWrocław

ladnie :) jaki wzrost i waga?


  • 0

#9
StreetWorkoutSeba

StreetWorkoutSeba

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów
  • LokalizacjaWarszawa
179cm waga:71.5 jak zaczynalem to bylo jakies 77kg
  • 0

#10
JoteMSW

JoteMSW

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 239 postów
  • LokalizacjaLBC

ŁOO, ja też chcę taki progres, przez Ciebie chyba zacznę ćwiczyć pod elementy bo to wstyd żebym przez półtora roku nie ogarniał żadnego (oczywiście poza muscle upem bo to moje oczko w głowie, które cisnę do perfekcji) :D


  • 0

#11
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Nie dajmy się zwariować proszę. Nie ujmuję oczywiście nic autorowi filmiku bo progres jest wyśmienity ale po 1 na 100% Pan więcej w życiu robił niż pół roku siłowni - bo aby zanotować taki progres jednak trzeba być dość wyćwiczonym - po 2 nie mamy żadnego porównania do przed/po. Najbardziej prawdopodobne jest to, że już przy pierwszej próbie human flag był w stanie ją lepiej lub gorzej utrzymać, a w 7 miesięcy tylko to doszlifował. Tak jak ktoś wyżej napisał - warto porównywać siebie do przed i po, a nie do kogoś bo potem można złapać niechcący doła, że on w 7 miesięcy zrobił więcej niż ja w 4 lata, a to często nie prawda bo na wejściu był dużo, dużo lepszy :)

Tak czy siak szacun za elementy - podziwiam :)


  • 1

#12
StreetWorkoutSeba

StreetWorkoutSeba

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów
  • LokalizacjaWarszawa
Dzieki 😊 no mam filmiki w sumie sprzed 7miesiecy. Oczywiście mogę sie podzielić 😁 Nie trzymałem flagi ani żadnego elementu tylko nieudolne muscle upy. Aczkolwiek gdzies tam front na ugietych lapach wchodzil.Nie ćwiczę bazy robię tylko treningi pod elementy ale chyba to zmienię bo dzis zostalem troszkę postraszony ze może to sie skończyć kontuzja.W liceum 11 lat temu cwiczylem bo mialem silke w domu ale to byla klata,klata,klata (na pewno to sie tez jakos przelozylo) po za tym raczej bylem ruchliwy jakies baseny itp. Pozdrawiam.
  • 0

#13
Salute!

Salute!

    Salute!

  • Zasłużony
  • 1 391 postów

ale chyba to zmienię bo dzis zostalem troszkę postraszony ze może to sie skończyć kontuzja

A kto cie tak postraszyl? Jakis domorosly trener czy moze rurkowy fachowiec? Olej cymbala i rob swoje, jak zaczniesz sluchac takich doradcow to szybko sie cofniesz w postepach.


  • 0

#14
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Dokładnie tak. Jeśli dbasz o aspekty takie jak rozgrzewka, technika wykonania czy regeneracja i słuchasz swojego ciała to raczej nic Ci nie grozi :)


  • 0

#15
StreetWorkoutSeba

StreetWorkoutSeba

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów
  • LokalizacjaWarszawa
No oczywiscie ekspert rurkowy 😁 okej w takim razie wielkie dzieki dalej robie Swoje.Na rozgrzewce i rozciaganiu sie mocno skupiam (chodze na strechingi jak i zajecia gimnastyczne)poki co zadnych kontuzji nie odczuwam 😊
  • 0

#16
Salute!

Salute!

    Salute!

  • Zasłużony
  • 1 391 postów

Nie sluchaj takich, oni nie rozumia, ze cialo to nie jest zbior polaczonych ze soba organow i czesci, ale synergicznie i komplementarnie pracujaca calosc. Jezeli tak mowia, to znaczy, ze maja leb nabity kulturystycznymi przesadami, bo tylko w tym sporcie cialo jest podzielone na rozne sekcje, miesnie i organy.


Użytkownik Salute! edytował ten post 13 grudnia 2016 - 12:38

  • 0

#17
StreetWorkoutSeba

StreetWorkoutSeba

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów
  • LokalizacjaWarszawa
Ja wystraszony juz gdzies navforum zaczelem podpytywac 😁 ale Twoja wypowiedz mnie zdecydowanie przekonuje i jeszcze raz dzieki 😉
  • 0

#18
Dom1nus

Dom1nus

    Padre

  • Moderator Fanpage
  • 223 postów
  • LokalizacjaKielce
Czyli trening bez bazy a z samymi elementami jest okej?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 0

#19
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk
Każdy trening jest ok jeśli dbasz o rozgrzewkę, technikę i regeracje. W organizmie nie ma przełącznika - baza - nie baza 😂
  • 0

#20
StreetWorkoutSeba

StreetWorkoutSeba

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów
  • LokalizacjaWarszawa
Ja robię pod elementy jestem zadowolony. Raz na dwa tyg jakas baza silowka i leci.I tu kolega Maerfi84 i Salute! przekonali ze warto ciagnac to dalej.
  • 1





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Streetworkoutseba, Kalistenika, planche, fron lever, muscle up, Trening streetworkout

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych