Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Dieta na masę!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

No w noszeniu mebli to bym powiedział akurat, że targanie żelastwa ma większe przełożenie.


  • 0

#22
zhiqiang

zhiqiang

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 35 postów
Gronowładny przestań pierdolić, byle poziomką nie zastąpisz martwego ;) sam treniwałem 2 lata kali, ale dopiero po przerzuceniu sie na ciezary moja sila wzrosla, latwiej o wszystko, nie cwicze na atlasach jak cipa, tylko wolne ciezary - snatche, martwe, clean jerk, przysiady- zadne uginania na bicka
  • 2

#23
MikeR34

MikeR34

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 67 postów
  • LokalizacjaŚląsk
To po co trenować kali?Szkoda że zmarnowaleś 2 lata treningu.
  • 0

#24
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk

To po co trenować kali?Szkoda że zmarnowaleś 2 lata treningu.

W jaki sposób zmarnował? Kurde ludzie - weźcie się nauczcie, że dla organizmu bodziec do rozwoju to bodziec. Nie ważne czy to siłownia, kalistenika, noszenie mebli czy przerzucanie węgla. Kolega prawdopodobnie kalisteniką zrobił sobie taką bazę pod siłownie, że miecie tam większość pakierów. Ja np. miałem tak samo - ćwiczyłem kali ok 1,5 roku i poszedłem dla zmiany na siłownię. Wjechałem od razu na dość duże ciężary z poprawnymi wzorcami ruchowymi i nie sprawiało mi to jakiegoś większego problemu. Nie bolały mnie stawy, nadgarstki, barki, plecy i nie musiałem zapodawać sobie gównianych pasków na brzuch, żeby zrobić martwy 160% mojej wagi z zachowaniem pleców.

Kolega zrobił bdb. Warto jest się nie zamykać na jedną dziedzinę bo ciało lubi zmiany bodźców. Trenowałem kalistenikę, potem trochę bardziej gimnastycznie, potem trochę na siłowni, a obecnie kickboxing i okazało się, że o tyle o ile z siłą i sprawnością nie jest tak źle to z kondycją już dużo gorzej. Dlatego poćwiczę sobie sztuki walki, a potem wrócę np. do kalisteniki. Nie uważam, że jest to marnowanie czegokolwiek. Jak już to rozwój :)


  • 0

#25
MikeR34

MikeR34

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 67 postów
  • LokalizacjaŚląsk
Chciałem tylko podpuscic kolegę zhiqianga bo napisał w taki sposób jakby kalistenika była stratą czasu bo na siłce dopiero zaczął budować siłę.Wiadomo że każdy ruch jest lepszy niż nic nie robienie.Ciekawi mnie dlaczego akurat w jego przypadku odnotował przyrost siły dopiero po przejściu na ciężary,przecież kalisteniką też da się budować siłę i to nie małą.

Użytkownik MikeR34 edytował ten post 21 grudnia 2016 - 18:01

  • 0

#26
zhiqiang

zhiqiang

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 35 postów

była siła na kali, ale nie taka jak na siłce, w kali blokuje Cie progres i musisz wymyślać jak tu utrudnić ruch, a na siłce dorzucisz 10kg i już jest ciężej. Kali jest dobre na począek przygody z treningiem siłowym :P 


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych