Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Pomoc w ułożeniu planu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
xFejt

xFejt

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów

Witam nazywam się Szymon i kalisteniką interesuję się już od jakiegoś czasu. Moją przygodę zacząłem od planu skazany na trening fbw, potem kolega polecił mi trening typu split ćwiczenia zostały ze skazanego według progów. Następny kolega znów mówił żeby nie robić ćwiczeń według progów przejściowych zamiast tego robić tylko te ćwiczenia których nie dam rady zrobić więcej niż 10 powtórzeń . Więc już nie wiem co wybrać dlatego proszę was o rade. Moje cele to siła abym miał jakąś bazę do późniejszych figur oraz zwiększenie liczby powtórzeń. Jestem początkujący więc proszę wybaczyć jakiekolwiek błędy.


  • 0

#2
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Hej, witamy na forum

 

Na początku zacząłbym od obwodów, zapoznaj się z tym artykułem: http://kalistenikapo...odki-przykłady/

 

Na schematy typowo siłowe przyjdzie czas. Polecam w wolnych chwilach zapoznawać się z pigułką wiedzy (znajdziesz ją podpiętą w niemal każdym dziale). Możesz połączyć obwody ze "Skazanym" zgodnie ze wskazówkami z tego artykułu lub stosować się do porad Wade'a - wybór należy do Ciebie.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych